Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa taj iz Svilajnca je najlepsi.

cika simo , klincima jos uvek niko nije objasnio , da kada naidju na pruzni prelaz sa branicima , nije potrebno vaditi pasos na kontrolu - dovoljno je samo sacekati da prodje voz !

Link to post
Share on other sites

Crveni je u nisu lik je preprodavac uvozi engleze iskljucivo ima istog takvog i plavog sa slicnim felnama u prelepom stanju su i jedan i drugi ali su em bili englezi desnjaci em su im cene astronomija.

Link to post
Share on other sites

Crveni je u nisu lik je preprodavac uvozi engleze iskljucivo ima istog takvog i plavog sa slicnim felnama u prelepom stanju su i jedan i drugi ali su em bili englezi desnjaci em su im cene astronomija.

Bas steta sto je prepravljan sa slika mi se cini da je bas odlicna Benjola :aggressive: :aggressive:

Link to post
Share on other sites

sta rade na ovom forumu admini? dali nemogu preduzeti nesto sa ovakvim ljudima? od kad vidim ovakve postove sve redje ulazim i pocinjem da mislim da su svi vozaci bmw-a ovakvi.

prosto se neprijatno osecam kada naletim na ovsako nesto i dodjemi da ne ulazim vise ovde

admini preduzmite nesto za ovakve slucajeve jer ce se zbog takvih ljudi forum raspasti.

Link to post
Share on other sites

sta rade na ovom forumu admini? ...

slucajno si ovo iscitao pre mene...

....

brisani nepotrebni i uvredljivi postovi...

zbog vredjanja, privremeno je suspendovan "nerro", postovi idu na odobrenje od strane moderatora....momak, zao mi je...

Link to post
Share on other sites

Izvinjenje neces dobiti jer podjebavas a ako imas nesto protiv organizacije skupa to je tvoj problem . Svi nesto podjebavate a malo ko se ponudio da pomogne . Sto se mene tice mozete odmah da zakljucate temu vezano za skup je vama koji podjebavate ne treba nista organizovati . Svi bi neke poklone a malo ko bi da pomogne .

P.S. O mojoj kulturi ti ne mozes ni da zucnes jer od kad sam na ovom forumu nikada nikog nisam podjebavao cak se retko i salim sa forumasima jer se uvek nadje neko ko pogresno protumaci nesto .

Link to post
Share on other sites

Nema ga 325iXA, lepo su se svi na miru svadjali s njim, a sad moraju medjusobno :D

nista nije slucajno...visok vazdusni pritisak u kombinaciji sa vetrom izaziva tenziju, nervozu, slabu koncentraciju...:)

momci, molim, vratite se na oglase...imate PM za medjusobne nesuglasice

Link to post
Share on other sites