Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EEE Bez toga znaci nemam ja zivce da vadim taj motor pa opet da se j**em da nadjem drugi to ne dolazi u obzir, znaci zanima me me iskljucivo 520 sa m50 motorom i sa sto vise opreme !!!

Link to post
Share on other sites

aj nadji neki u boljem stanju i izbaci link!!!

gde moze da se vidi njegova?

ako si kod Vladimir i Veljko Pantelic nalazio kojekakve mane onda bi na ovom sivom vec sa slika trebao da primetis dosta nepravilnosti koje kao nov auto sigurno nema

Link to post
Share on other sites

budzet je 3-4000 evropskih!!! nema veze to sto sam ja gledao ja hocu da mi vi nekog preporucite da znate da je dobar u oglasima ja stvarno ne mogu da nadjem nekog!! ajde reci mi sta nije fabricki na ovom i na sta da obratim paznju?

Link to post
Share on other sites

ako si kod Vladimir i Veljko Pantelic nalazio kojekakve mane onda bi na ovom sivom vec sa slika trebao da primetis dosta nepravilnosti koje kao nov auto sigurno nema

Pa ona siva petica e34 nije moja, pogresno si protumacio ...

Link to post
Share on other sites

pa ti ako imas para za bacanje i vremena da cekas onda ces i naci neku fabrika m50 2.0 peticu....

moj je savet neku sa kubikazom kao sto je ona 3.5 nila a ako neces kubikazu izbacis motor i stavis 2.0 ili 2.5 i nemas ti nikakvih zajeabancija sa tim vec oteras auto i odradi se za 2 dana sve i vozis auto ko nov, sa motorom koji ti oces i imas jos para gomilu na raspolaganju.

Link to post
Share on other sites

Ne seri, ne prodajem se za privezak. A ti bi se j*bao za asc pdc konzolicu i gorionik :P :D hehe, eto ga sad :)

Ju Miki... Šta ti bi? Doktor je u pravu, sa tobom se stvarno nesto desava :) ...

Malo je to što napisa, da si reko ceo webasto pa i da poverujem(o)... :)

Bitno da ja ljubav prava... ;)

Link to post
Share on other sites