Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako ga pokri sneg postade totalni full i fabricko stanje hahahahhaha boze bozeee

http://www.polovniautomobili.com/oglas2973556/bmw_730_totalni_full/

Znaci ne verujem...Trap lupa,ne radi na benzin a na plin ide kao 1.4,crkla servo pumpa,klima ne postoji,prosipa vodu i ulje,cuju se klackalice,kriva hauba i.t.d inace,prodat pre 2 meseca za oko 500e vlasnika niko ne poznaje...

Link to post
Share on other sites

E o tome ja stalno pricam ko ima da proda stvarno dobar auto,uvek mu se javi seljak koji ima opravdanje da na oglasima ima isti takav duplo jeftiniji......strasno kakvi se lesevi prodaju a opisuju kao vrsna auta.....

Link to post
Share on other sites

Zato onaj ko ima dobar auto i zna koliko je dobar neće jeftino da ga proda... Bez obzira što ima leševa istog godišta a upola para! Izuzetak, ali to je retkost, kad čovek prodaje auto jer mora (zbog para da isplati dug ili neki vanredni veći trošak). Ali takvih je malo - obično prodaju jer su preprodavci, ili ne mogu više da ga održavaju, ili im dosadio itd...

Ja recimo moj da prodajem (a ne prodajem ga) ne bih dao ispod 7000e ma ni evro ispod. 2001-vo 525i, automatik, fabrički M-sport paket, #66 17" felne, pravih 195k, od kojih 170k u Švici do 2010-te od strane prvog vlasnika, redovno održavan, mažen i pažen, sva dokumentacija, 4 originalna ključa, brdo opreme. Ide i izgleda fenomenalno za svoje godište... Samo u poslednje 2 godine uloženo preko 2000e u redovno i preventivno održavanje da bude utegnut tip-top. I sad da dođe neki bilmez sa pričom da ima sličan za 3500e? Samo bi se široko nasmejao, okrenuo se i ne bih ni reč odgovorio na takvu očiglednu uvredu... :)

Link to post
Share on other sites

Bas tako potpuno si u pravu, samo sto idiota ima koliko hoces, jos na kraju kad kazu ima isti takav duplo jeftiniji (pazi isti)misle da su pametni. Ma ok okrenuti ledja, ali pre toga dobro napusiti budalu da skonta sta je dosao da vidi( tako sam ja juce uradio)

Link to post
Share on other sites

450e je placen taj e32 ;) i skoro ga je taj preprodavac uzeo, tipa 3-4 dana je kod njega, a uzeo ga je u zamenu za e39 520i karavan... do pre par dana je bio na oglasima na 900e (do duse par meseci je stojao po toj ceni)

Link to post
Share on other sites

Preprodavci u vecini slucajeva kazu preko telefona o cemu se radi(moje iskustvo)a ima i onih koji su bas lazovi....A ne covek vozi 5god. auto a ne zna da nema patos na autu i da isti trosi 1l ulja na 100km..

Link to post
Share on other sites

Ja sam 2006 u martu kupio 525d 2001 god.za 11700e,Auto sam našao na mobile.de.na auto placu.Pazario auto preko telefona jer je plac držao neki Hrvat.Poslao sam čoveka u Frankfurt da ga uzme tako da me je taj trošak koštao još 800e.Sve što sam video na slikama,kompletno predstavljanje auta i karakteristike to sam i dobijo.Dakle prodavac nije slagao ništa ni 1%.Auto sam prodao prošle godine i za 5 god.koliko je bio kod mene nikada me nije napatio.Šta hoću da kažem,oglasi su puni svakojakih prodavaca,ima i poštenih ali više od pola je prevaranata i lažova tipa kao ovaj što prodaje e32 na oglasima.Kod takvog ne bi taj auto platio ni 1500 dinara a ne eura.Prodavaca muda za bubrege ima koiko hoćeš,tipa prodajem e39 ful oprema.Ako je ful onda treba da ima navigaciju,ksenone,kožu,telefon,pdc,rain senzor,felne,mf.volan,.....da je sve ispravno,da postoje računi o održavanju.To je ful,ovakvim vrednovanjem bi se moglo pohvaliti najviše 5% vlasnika.Ful kod e39 nisu podizači stakla,servo,abs.To je standardna oprema ali oni koji su iskočili iz jugića u e39 za njih je ful kad im auto upali.Treba bit obazriv i zaista ko hoće da kupi skuplji auto treba da ga traži na zapadu.

Link to post
Share on other sites

teska vremena prijatelju moj.....djavo ih odneo.... apsolutno tacno...

Link to post
Share on other sites

Za nekoga konj za nekog magarac,znam mnoge za koje je BMW najveći magarac i ne ga kupili nikad.U principu to su oni koji su "slučajno"imali nekad BMW koji ih je napatio pa ga sad preziru.

Link to post
Share on other sites

Kocka u kakvom god da je stanju bolji je auto od bilo kog golfa, u suprotno niko ne moze da me ubedi, sedi u raspalu kocku pogledaj joj tablu oseti udobnost sedista upali poziciju da se upali unutrasnje osvetljenje table i uradi to na bilo kako sredjenom golfu pa vidi razliku u samom osecaju za volanom... :) :e30: :e30: :e30: :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

Kocka u kakvom god da je stanju bolji je auto od bilo kog golfa, u suprotno niko ne moze da me ubedi, sedi u raspalu kocku pogledaj joj tablu oseti udobnost sedista upali poziciju da se upali unutrasnje osvetljenje table i uradi to na bilo kako sredjenom golfu pa vidi razliku u samom osecaju za volanom... :) :e30: :e30: :e30: :worshipbmwts9:

+1 ,promenio sam dosta automobila starosti do 90-og godista sve ovo sto si reko je susta istina (iz licnog iskustva pricam) :D nema boljeg auta od kocke za taj period a cak i neki noviji joj nisu ni blizu ;)

Link to post
Share on other sites