Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s obzirom da je 3obojko bivsi od drugara a menjao ga je za e34 2.5 24v vrlo je verovatno da je kod njega sad kocka :) auto je stvarno u dobrom stanju, ovaj drugar se kelo u taj e30 dok ga je vozio, jedino greota sto je saren...

Link to post
Share on other sites

Brate mozda je super auto ali kako da se kunes u nesto sto izgleda smesno, ruzno i sto je potpuni kic??? Pa da je najbolji bio bi me blam da ga vozim tako, pa ne znam sto napadate ljude koji kazu da je "tuga"... Da ne pominjem sto je registrovan kao 316, a 318 je, uz to je star 27 godina sigurno je mnogo jeftinija registracija nego da je legalno registrovan (sarkazam- ko nije skapirao)... Mozda je super ali ipak "tuzno" izgleda... Mada o ukusima se ne raspravlja, pa kome se svidja i ko se kune unjega moze da ga kupi slobodno (posto je na prodaju)i uziva u njegovoj "lepoti" koju moze da se dobije za manje od 1000 eur koliko, skoro, kosta posteno i kvalitetno farbanje... (ne zelim da se iko nadje uvredjen mojim komentarom ali ovaj topik ipak sluzi tome da svako da svoje misljenje o kolima koja je neko postavio iz oglasa i nema potrebe za prepirkama oko toga kome je "lep" a kome nije)

Link to post
Share on other sites

sta bre pljujete sve zivo sto vidite?dodje sad neko sa x5 i kaze za tvoj auto da je ruzan.svako vozi ono sto moze.

a sto se ovog konkretno tice to su subjektivna misljenja par ljudi.tako ce se naci i oni kome je ova kocka simpaticna.jer ukusi su razliciti.

Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti. Nije bitno ko sta vozi, auto izgleda ok i iznutra i spolja samo je ofarban suvise odvratno i uz duzno postovanje ali ovo nikome ne moze da bude lepo, pogotovo na BMW forumu gde se svi kunu u "fabriku" i "opasan" izgled svojih benki... ako se nekom ipak svidja, ok, ali ne moze da se "ljuti" i svadja sa ljudima kojima se ne svidja, prvo zato sto se o ukusima ne raspravlja (kao sto si rekao), a drugo zato sto tvrdim da se vecini ljudi sa foruma ni malo ne dopada. Pozz

Link to post
Share on other sites

bas ti sto se najvise kunu i sto trtljaju po oglasima, voze neku lominu, ako uopste i voze. uglavnom stoji parkirano jer se nema za registraciju, gorivo, odrzavanje...

Link to post
Share on other sites

Niko ne omalovazava taj e30, auto je legendaran i ima bar 10 komada sa ovog foruma koje bih rado posedovao, niti je ko rekao da je taj sareni sra*e, dao Bog da poradi jos toliko i da ga neko u zdravlju vozi, ali BOJA, samo boja je kriminalna. Dobro se zapitao kolega, kako li se vodi u saobracajnoj... :huh:

Link to post
Share on other sites

Vodi se kao romobil

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to post
Share on other sites

bas ti sto se najvise kunu i sto trtljaju po oglasima, voze neku lominu, ako uopste i voze. uglavnom stoji parkirano jer se nema za registraciju, gorivo, odrzavanje...

Moguce ali da li je to uopste bitno? ljudi koji voze lomine verovatno nemaju novca za nesto bolje ali to ne znaci da nemaju ukusa vec samo nemaju novca da voze nesto po svom ukusu... i ne znam zasto je bitno da li ti je auto avion ili lomina kad komentarises neka kola sa oglasa i zasto to neke od vas ocigleno na neki nacin pogadja...

Link to post
Share on other sites

Moguce ali da li je to uopste bitno? ljudi koji voze lomine verovatno nemaju novca za nesto bolje ali to ne znaci da nemaju ukusa vec samo nemaju novca da voze nesto po svom ukusu... i ne znam zasto je bitno da li ti je auto avion ili lomina kad komentarises neka kola sa oglasa i zasto to neke od vas ocigleno na neki nacin pogadja...

+1

Link to post
Share on other sites

verovatno i "taj" kojeg pljujete nema lovu , a o ukusima se ne raspravlja .... uostalom svima vama je nejbitnije da ima sto vise dugmica ... :)

Link to post
Share on other sites

Nije sumnjivo to je 75ks ja nisam jos ni jedan video sa obrtaljkom (fabrickom) ima ih mnogo sa naknadno ubacenim satom sa obrtaljkom a na sredini kod radija nema mesto za sat jer nije predvidjen ima onaj od90ks sa fabricki sat sa obrtaljkom

Link to post
Share on other sites

a17fc0ee68f9800x600.jpg

Danas sam je vozio po Beskoj....odustao sam od ideje da mogu da napravim bagi,realno treba mi mnogo para,a ovakvu da je sredjujem trebalo bi isto toliko para kao za bagi ,okreni obrni para nema.... Podovi su malo truli sto se da videti nisam nista krio sve sam lepo uslikao da bude kako jeste kao na slici.Eh sada uzmem da cimam osovinu napred nazad levo desno ,nema nigde nikakvog lufta,menjac lepo ubacuje u brzine nema problema ,znaci u voznom stanju...Nisam hteo vise od 90 da je vozim.

1975.godiste 1200 kubika

broj motora D 1312714 ..... ako nekoga interesuje neka se javi...ima tu i nekih rezervnih delova i ko zna koje cega....

Znaci bio sam iskren sto se tice ovih informacija a ova moja buba moze savrseno da posluzi kao donor za neku drugu svrhu jer je motor dobar kao i menjac....

Link to post
Share on other sites

verovatno i "taj" kojeg pljujete nema lovu , a o ukusima se ne raspravlja .... uostalom svima vama je nejbitnije da ima sto vise dugmica ... :)

Niko ne pljuje coveka, a jos manje zalazi u njegov dzep, samo kazem da je po meni auto odvratan i to je to, mozda se drugima svidja i ja nemam nista protiv toga i ne pokusavam nikome da nametnem svoje misljenje, samo ne dam ni da niko namece meni svoje misljenje pogotovo tako sto ce poceti da "osudjuje" tudje ljubimce i poredi ih sa skupljim kolima... niko nije rekao da je kocka sranje pa da mi se pominju tu neke X5-ice vec samo da je doticna kocka vecini ljudi sa foruma ruzna (CITAJ: ne losa, nego ruzna), nista vise...

Link to post
Share on other sites

ne nego je 10 ljudi reklo da im se ne svidja a ti si jedan jedini koji se pravi pametan, osim ako sebe ne smatras vecinom. Ne treba mi anketa imam oci i znam da brojim pa savetujem i tebi da vidis koliko je ljudi reklo da im se svidja a koliko da im se ne svidja. Posto sve vise mislim da je auto tvoj i da si se opasno nasao uvredjenim sto se ljudima ne svidja kocka u 3 boje mislim da bi bilo najbolje da zavrsimo sa raspravom oko toga kome se sarenilo svidja a akome ne jer ovaj topic gubi smisao. a ako bas zelis predlazm da se napravi novi topic gde ce svi da glasaju kome se svidja taj auto a kome ne, pa ces da imas i anketu...

Link to post
Share on other sites

Nije sumnjivo to je 75ks ja nisam jos ni jedan video sa obrtaljkom (fabrickom) ima ih mnogo sa naknadno ubacenim satom sa obrtaljkom a na sredini kod radija nema mesto za sat jer nije predvidjen ima onaj od90ks sa fabricki sat sa obrtaljkom

Evo sad da vidis sve fabrika,nista naknadno ubaceno na mom autu...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=24553

Link to post
Share on other sites

ne nego je 10 ljudi reklo da im se ne svidja a ti si jedan jedini koji se pravi pametan, osim ako sebe ne smatras vecinom. Ne treba mi anketa imam oci i znam da brojim pa savetujem i tebi da vidis koliko je ljudi reklo da im se svidja a koliko da im se ne svidja. Posto sve vise mislim da je auto tvoj i da si se opasno nasao uvredjenim sto se ljudima ne svidja kocka u 3 boje mislim da bi bilo najbolje da zavrsimo sa raspravom oko toga kome se sarenilo svidja a akome ne jer ovaj topic gubi smisao. a ako bas zelis predlazm da se napravi novi topic gde ce svi da glasaju kome se svidja taj auto a kome ne, pa ces da imas i anketu...

aj smirise iskocice ti zilica na celu.sto se mene tice jasam svoje rekao.a ti misli kako hoces.za mene je ta prica the end!

Link to post
Share on other sites