Recommended Posts

izvinjavam se ako je auto nekog sa foruma ali ovaj za 1500 ne vredi tih para.go je ko pistolj.da sam na tvom mestu ustedeo bih trud ici tuda badava.ovaj cacanski je sasvim ok.

Ma ne verujem da je sa foruma javio bi se da je reg..Niko ne zna ove automobile..

U pravu si jedino mi se svidela boja i sto je registrovan do 4.2014te,ima i dodatni set guma koje daje sa 15inc fabrickim onim isprepletanim felnama,i jos par nekih sitnica koje idu uz auto pokusacu da mu slomim cenu to mi je na 40minuta voznje ,odoh u petak malo bi spustio 1400e reako je ali sad gledam stvarno je go ko pistolj i nema plin :lol: mnogo para...

cacanski je registrovan do jula ove godine to mi je dodanih 150e u startu za koji dan i kaze pumpa za benzin za zamenu i nesto na kardanu, i protokomer malo zeza zbog plina koa ?!i par nekih sitnica probacu oba pa cu da vidim a i lepsi je ovaj sivi. Ne znam ne isplati mi se ovaj crni u odnosu na sivi sivi mogu bar za 400e da uzmem jeftinije ovaj sivi ako spustim na 1000e..Videcu hvala

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ima nekih ilaganja u sivi al to su valjda sitnice,nisu to skupi deloi...

Sivi mi malo vrda oko provere u servisu mislio sam da odemo do kuma,ovaj crni kaze povedi majstora kompletno pogledaj auto provozaj proveri sta treba..Videcvako nesto ,ne verujem da opravdava crni 400e razlike..Mada felne,registrovan godini,ne znam...Javicu u petak sta je bilo,kad im spustim obojici 1100e na ruke popustice hitno im je sirgurno B) Koliko da dam maksimalno za oba sta mislite??

Link to post
Share on other sites

Nema plocicu ali ima nalepnicu .

0vako vec nesto mi se nimalo ne svidja...Ciganija i spolja i unutra,trazim samo fabricki izgled i 4vrata e da ovom i ovaj je 1900wtf!?!?!? njemu ni 1100 e ne bi ponudio 800/900 mu dosta..

Link to post
Share on other sites

sa takvim stavom ces kupiti samo lominu neku, dobro zamazanu, sa menjackim uljem u motoru, tucanom paprikom i koka kolom na lameli i ostalim trikovima.

Link to post
Share on other sites

sa takvim stavom ces kupiti samo lominu neku, dobro zamazanu, sa menjackim uljem u motoru, tucanom paprikom i koka kolom na lameli i ostalim trikovima.

@salebg za ovakve tuning smajle japan power kerefeke na bmw-u ni necu :dance3:

Prihvatam kritiku..

Od svih navedenih koji je po slikama i prikazanom najboljki da zanemarimo cenu??Predlozi ja da znam ne bi pitao vas koji ste ovde?

I da prihvate 1100 koji da uzmem>

Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam tako pametan odgovor..

Daj onda predlog za neki koji je dobar?

Idem sutra do Cacka Raske i dva uvde u KV pa koji bude prihvatio uzimam,da ne dosadjujem vise ovde na temi.

Javicu samo sta sam kupio i za koliko,napisacu sta sam gledao da znaju i drugi da ne idu dzabe...Povescu druga koji radi u kum bmw cacak pa sta im on kaze tako ce i biti..

Link to post
Share on other sites

u ovom slucaju mu je skuplje jeftinje, mislim na onog plavog u poredjenju sa ovim gore...

ovaj umazani je opran i uzivo vrv katastrofa

cak je i onaj moj predlog sa 3je vrata manje matiran rekao bih

Link to post
Share on other sites

Prihvatam kritiku..

Od svih navedenih koji je po slikama i prikazanom najboljki da zanemarimo cenu??Predlozi ja da znam ne bi pitao vas koji ste ovde?

I da prihvate 1100 koji da uzmem>

za pocetak, ni jedan koji nisi licno pogledao, ako se ne razumes u sta da gledas, povedes majstora a imas i na forumu na par mesta savete za kupovinu kocke, gde da se gleda limarija, sta da se gleda na motoru itd. Kad vidis u kakvom je stanju auto i kad ti majstor kaze u kakvom je stanju motor, menjac... onda ides sa spustanjem cene i natezanjem. Sa stavom u startu, to tvoje ne vredi ni 500 eura, neces kupiti nista vise nego les, mozda ne les ali na izdisaju sigurno.

Link to post
Share on other sites

HVALA!Najbolji najkonkretniji odgovor,ovo sam trazio.

Uradicu sutra ovako,vodim druga iz servisa sa sobom,jer sam tanak i obavesticu kako je bilo da ne spam-ujem vise u ovoj temi.

Nadam se da u pazariti kocku sutra.

Link to post
Share on other sites