Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kocka je kupljena drugari. :preved:

Posle 2 meseca potrage i 10ak pogledanih kola gubio sam nadu,ako nekog zanima sta sam sve gledao neka pusti PM da mu prosledim slike i sta sam sve zapazio,mnogi su na oglasima da ne bih pisao roman NAPISACU PAR RECI o zadnjih 2/3 koje sam vido ovih dana...

1. Sinoc je otisao drug do CA da pogleda ran i pogledao http://www.polovniautomobili.com/oglas3509188/bmw_316_e30_m40/

ima problema sa pumpm,kardan zamascen a i izgled nije kao na slikama  ima jos par sitnica korektan auto ali ne ono sto meni treba,razocarenje, zadnja 1000e dakle manje nego sto sam planirao 1100e ali na nagovor druga iz servisa koji je gledao odustajem ,rekao mi je da ima dosta ulaganja preko tih 1000e i da ga kupim,

2.jutros smo zajedno krenuli dalje sada na jug put Raske da pogledmo 3 kocke 2 u RA i jednu u Uscu

Tu u Uscu je ebila u halo oglasima bez slike ali smo posto jeuy put krenuli i nju da pogledamo,lik je opisao kao super,87mo 4v plin,tip top motor, crvena,kad smo stigli jednino je bila istina da je crvena,mislim vuce na crvenu :lol: plin neatestiran,povezan diskutabilo benzin ne radi nije napomenuto... trazio je 1200e mozda sam mogao da je uzmem za mnogo manje ali nisam yeleo,nije mi se svidela jednostavno..a

http://www.polovniautomobili.com/oglas3241572/bmw_316/ ali necu komentarisati iz pristojnosti na sta smo nabasali,nismo ni zvali lika da detaljnije pogledamo

3.sada u Raski

http://www.polovniautomobili.com/oglas3331410/bmw_316_i/

auto je stvarno dobar,kako naslici tako i uyivo nista nije precutano i to mi se svidelo.lik je vise nego OK pustio nas je da pogledamo sve sto nas zanima,provozamo,i pored nade da cemo naci nesto na cemu bismo spustili cenu jednostavno nismo uspeli,treba leva jabucica da se zameni drugo nista nismo nasli.Krenulo je cenkanje,mislim „cenkanje“ podcenio sam decka preko tel. i msilo da je svima potreban gotov novac danas ali decko pored ove kocke ima nekog passata i Audi A4ku 2008god. parkirane u dvoristu tako da mu novac nije neophodan ,i prodaje kocku jer je naso neki malo mladji model BMWa koji bi kupio.Da skratim ponudio sam 1000e,1100e ali ispod 1300e nije bilo price.Zahvalimo se i krenemo dalje.Da sam imao toliko novca kupio bih je na keca...

4.TU KRECE NAJBOLJE- predloži mi drug u povratku da pogledamo jednu kocku u Mrcajevcima,odemo tamo,nije je bilo na oglasima pitam za cenu 1988 316i nije registrovan 800e ,sasvim OK mislim nije ni prici nekima koje sam gledao(npr.ovj crnoj i jednoj plavoj iz NS koju sam gledao u Maju ali bila je 1900e ali sigurno je i vredela toliko )ali za ovu kintu sasvim sasvim OK,nadam se da nisam pogresio i da necu umesto da sam dao 1200/300 u startu dati vise na ovih 800e nadam se da ne.Kocka je 4v presla malo vise od 200.000km ali boze moj ionako mi je najvaznije bilo sto bolji limarijski i u sto orginalnijem stanju,nema mnogo nakicenih detalja sto mi se svidelo..TAKO NI KRIV NI DUZAN NADJOH JA I BEZ OGLASA NA 20munuta voznje od kuce ono sto sam trazio

AKO NEKOG JOS NESTO ZANIMA DETALJNIJE NEKA PUSTI PP.

E sada nadam se da sam nekome pomogao,dosadan jesam bio ovih par dana ali sta je tu je ko pita ne skita..VIDIMO SE u temi AUTOMOBILI CLANOVA

P.S.hvala svima na odgovorima

gde cu detaljno predstavti kocku pozzzz

Link to post
Share on other sites

Da veoma je smesno to sto kao diplomirani ekonomista,zavrsio u roku,drzavni KG vec 3 godine visim na birou i overavam knjizicu ,i skupim po koji dinar vodeci knjige da sebe obradujem autom pa makar bio i za 1000e,jer pokoji zaradjeni dinar treba i na drugu stranu da ode ne samo na auto.Noviji imam u porodice ali nije moj,mislim vozim ga ja ali nije to to,volim e30 kao model, ne volimo svi mi mladi da pustimo folk sednemo u tudj golf 4 glumimo fudbalere/krimi dzimi likove u separeima i jure klinke...

Voleo bih ja sigurno da gledam te e90ice od 10.000e ali ja sam samo 27godisnji ekonomsita u srb...Nema veze,da ne davim vidim da smaram vidim da sam smesan,izvinjavam se svima kojima sam dosadjivao...Mislio sam da je ovde trebalo da pitam ono sto ne znam....

no hard feelings

POZDRAV bmw club, HVALA NA POMOCI...

Link to post
Share on other sites

Da veoma je smesno to sto kao diplomirani ekonomista,zavrsio u roku,drzavni KG vec 3 godine visim na birou i overavam knjizicu ,i skupim po koji dinar vodeci knjige da sebe obradujem autom pa makar bio i za 1000e,jer pokoji zaradjeni dinar treba i na drugu stranu da ode ne samo na auto.Noviji imam u porodice ali nije moj,mislim vozim ga ja ali nije to to,volim e30 kao model, ne volimo svi mi mladi da pustimo folk sednemo u tudj golf 4 glumimo fudbalere/krimi dzimi likove u separeima i jure klinke...

Voleo bih ja sigurno da gledam te e90ice od 10.000e ali ja sam samo 27godisnji ekonomsita u srb...Nema veze,da ne davim vidim da smaram vidim da sam smesan,izvinjavam se svima kojima sam dosadjivao...Mislio sam da je ovde trebalo da pitam ono sto ne znam....

no hard feelings

POZDRAV bmw club, HVALA NA POMOCI...

bracela.....opusteno

Link to post
Share on other sites

Da veoma je smesno to sto kao diplomirani ekonomista,zavrsio u roku,drzavni KG vec 3 godine visim na birou i overavam knjizicu ,i skupim po koji dinar vodeci knjige da sebe obradujem autom pa makar bio i za 1000e,jer pokoji zaradjeni dinar treba i na drugu stranu da ode ne samo na auto.Noviji imam u porodice ali nije moj,mislim vozim ga ja ali nije to to,volim e30 kao model, ne volimo svi mi mladi da pustimo folk sednemo u tudj golf 4 glumimo fudbalere/krimi dzimi likove u separeima i jure klinke...

Voleo bih ja sigurno da gledam te e90ice od 10.000e ali ja sam samo 27godisnji ekonomsita u srb...Nema veze,da ne davim vidim da smaram vidim da sam smesan,izvinjavam se svima kojima sam dosadjivao...Mislio sam da je ovde trebalo da pitam ono sto ne znam....

no hard feelings

POZDRAV bmw club, HVALA NA POMOCI...

nemoj da si toliko emotivan , vidi ... meni je moja razredna u 4-toj godini srednje el.teh na pitanje sta je to laik , odgovorila ...

"laik , to si ti" ... i tako ona ostade "profesorka" :)

nema potrebe da zbog "nas" par likova padas u bedak ... aaaaa , imas tamo u oglasima pod "razno" oglase za posao ....

Link to post
Share on other sites