Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisu iste tablice na Terzicevom i ovom u oglasima, prvo sto sam pogledao kad je izasao oglas..

kod njega je ima oko 90.000 na satu...sad koja je veravotnoca da imaju dva slicna u Z.Srbiji...tablice su najmanji problem,ne registrujes ga dva meseca i druge mozes da zamenis :D JA sam ubedjen da je to jedan jedin M5 :D

Link to post
Share on other sites

Masina je nema sta ...

Miki kad cemo da probamo mozemo li preko 270 sa manuelnim menjacem?

Link to post
Share on other sites

Ovaj crnino kome pričate je u N. Varosi i vozi ga dečko koji inače ima svoju firmu i nekoliko kamiona, tako da mu nije problem registracija. Inače, ceo život vozi BMW-e, svojevremeno je vozio crvenu trojku kabrio iz spota N. Bekvalac.

Auto je kupljen od Terzica za 18.000 i koliko znam nije bio udaren. Odrzavan je i dalje kod Terze i tvrdim da ovakav M5 e39 ne moze kod nas da se nadje, a i sire...

Link to post
Share on other sites

Ovaj crnino kome pričate je u N. Varosi i vozi ga dečko koji inače ima svoju firmu i nekoliko kamiona, tako da mu nije problem registracija. Inače, ceo život vozi BMW-e, svojevremeno je vozio crvenu trojku kabrio iz spota N. Bekvalac.

Auto je kupljen od Terzica za 18.000 i koliko znam nije bio udaren. Odrzavan je i dalje kod Terze i tvrdim da ovakav M5 e39 ne moze kod nas da se nadje, a i sire...

Ja sam bio ubedjen da je Terzicev....a za to cukanje nemam pojma,mnogo je kola proslo kod njega dole...ali da je top i 1/1 to stoji!

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6778973/bmw-325-motorsport-tek-reg

moze li malo informacija o ovoj e36ici, drugar ga je gledao pre 2 meseca provozao se u njemu ali ga nije vozio, kaze da je dobro isao, no ono sto sam ja zapazio na slici je ova obrtaljka sto radi na 1000 obrtaja, mada napomenuo mi je on da je isto to primetio a da mu je vlasnik rekao da je menjana kontrolna tabla pa zato izgleda kao da radi na tim obrtajima i meni je to sumnjivo ekstra. Koliko vama realno vredi platiti ga ?

Link to post
Share on other sites

Znam da je oko 6 meseci na oglasu, to sto ja znam a kazu da je i ranije bio.

Ima taj kos desni propao, i to sto si rekao za obrtaje...definitivno mu ne bi dao 2700 ako sam dobro video cifru, za pola godine ga je sigurno dosta njih pogledalo, verovatno tu postoji jos nesto

Sent from my Telenor_Smart_HD using Tapatalk

Link to post
Share on other sites