Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je odmah bio sumnjiv oglas,i posle par minuta se uverio da je laznjak... Jednostavan google image search mi je otkrio da je prva slika sa oglasa iz New Jersey-a. Cak sta vise,auto sa prve i trece slike nisu isti... Evo linka do tog oglasa iz USA,auta sa prve slike.
http://dealerrevs.com/car/14784031

Link to post
Share on other sites

Sad si me podsetio na onu pricu kada je (cini mi se,nisam siguran) MladenR sa foruma kupio Snupijevu E36-icu... Dok je bila kod Snupija svi su se divili tom autu... Kad je dosao u Mladenove ruke,pocelo je klupko da se obmotava,pisale su se razne price kako je kroviran,lupan,ili sta ti ja znam,ni ne secam se vise...

Tako je, u pravu si :)

Link to post
Share on other sites

Meni je odmah bio sumnjiv oglas,i posle par minuta se uverio da je laznjak... Jednostavan google image search mi je otkrio da je prva slika sa oglasa iz New Jersey-a. Cak sta vise,auto sa prve i trece slike nisu isti... Evo linka do tog oglasa iz USA,auta sa prve slike.

http://dealerrevs.com/car/14784031

zvao ga drugar da dodje da pogleda auto, ne moze sutra, jbga covek kaze, mora u Zajecar, ne zna kad ce da se vrati :D

pa kakvo je to zadovoljstvo da te cimaju ljudi za lazni oglas, kakva je to boles'

Link to post
Share on other sites

zvao ga drugar da dodje da pogleda auto, ne moze sutra, jbga covek kaze, mora u Zajecar, ne zna kad ce da se vrati :D

pa kakvo je to zadovoljstvo da te cimaju ljudi za lazni oglas, kakva je to boles'

Klasican no lifer...

Link to post
Share on other sites

Zarka Terzica bivsi auto,prava klilometraza,auto bio 1/1 dok je bio kod njega posle je valjda malo cuknut od napred.Ne mogu da tvrdim sa sigurnoscu ali pogledaj te klipove,znam da je auto ostao u Z.Srbiji!! Terzic doktor za Bembare,drugara cimala njegova 528,poceli majstori neke price da mu pricaju oterazli kod njega za 2 min gotovo teraj kuci :D

Sad za sve govorim sa dozom rezerve ali zbog kilometraze sam poprilicno siguran!
Link to post
Share on other sites