Recommended Posts

znam da je automatic prednost ali ja sam odusevljen spojem 3.0d i manuelnog menjaca i bivsi auto i ovaj su mi manuelci sa 3 0d motorima, neki sledeci boze zdravlja e60 npr ce takodje biti... Vozim cesto automatike ali mi se vrati osmeh kad sednem u saltera.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za beograd ti je automatik keva,jedino sto moze da ti bude za pola litre jaca potrosnja nego na saltacu

i za otvoreni put po meni je bolji automat,jedino nije za cepanje i nabadanje iz mesta,moze,ali neprija mu kad nabodes u patos 100metara i krenes da kocis naglo,tako neka izdrkavanja nisu za automat

Link to post
Share on other sites

Meni se uopšte ne dopada kako izgleda auto. Pre svega mislim na estetiku. Koševi u jednoj boji, fabričkoj, spolja u drugoj, previše drečavoj ... Verujem da je dosta platio da se prednja hauba uradi da izgleda ovako. .. Bez veze

Link to post
Share on other sites

zanimljiv opis :) a sta mu dodje exclusive edt? ovaj hard top i wind deflector ? :)

Nalozio se lik zesce... :) Pa ovi "ljakse tuning" farovi i stopke su oooodvratne. Ovo je daleko od "jedinstvenog" u Srbiji. Za ovu cenu kupujes hardtop i wind deflector i auto dobijes za 1200e... :D Moze da bude srecan ako ga proda za 3000, a i to je tesko...

Link to post
Share on other sites

bas sam danas poslao drugu preluda on je lud za taj auto, a inace sam i ja stari hondas.. hehe.. doduse akord type s bio nekada. Danima gledam kola, ali nista nije interesantno ko bmw.. I dalje se koljem sta bih uzimao posle limuzine, dal seriju 5, dal opet 3 kupe ali neki dobar. A ne ostaje mi se na seriji 3, radije bih probao petardu

Link to post
Share on other sites

@Piske

Da ti odgovorim na pitanje koliko kosta takva fotofolija na haubi:

ako sam slikas motorni prostor i odneses fotku u neki studio koji se bavi stampanjem na folije i ne naplate ti pripremu te fotke za stampu, onda ovako nesto kosta oko 50 evra.

Nije preterano, zar ne?

Link to post
Share on other sites

Meni licno vise odgovara lezanje trojke, ali je petica daleko udobnija i bogatija opremom. Spoljni izgled je stvar ukusa mada svi osim okorelih ljubitelja dali prednost trojci, mada spoljni izgled nije bitan ako planiras da kupis auto zbog sebe.

Link to post
Share on other sites