Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bivsi Novakov auto,Nidzine felne........Bio je auto kod mene dok ga je Novak vozio a i pre Novaka lik je dolazio po delove,ima opreme ali i bilo je da se ulozi mnogo da bi bio auto,sta je napravljeno neznam ali mislim da se samo slikao i prao.Motor nije imao dusu.Vredi 1700-2000

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Stefan L. said:

bg 581 (XD) e39 540i sivi m pak, ciji je ? :) zna neko, malo pre videh auto kod druge ekonomske lik u njemu, malo mi falilo da pitam za prodaju :D

Има један на форуму...ако до сад није продат

 

Link to post
Share on other sites
On 11/27/2016 at 11:37 PM, milosbmw85 said:

Možda je neko ovo postavljso ali mrzi me da tražim.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9182523/bmw-525-i

Poz,

Evo par stvari ako nekoga zanima dok je automobil bio kod mene (oko godinu ipo dana, tokom 2014/do decembra 2015)

Kada sam ga uzeo, bio je u prilicno losem stanju, moze se reci da sam ga vratio iz mrtvih :)

Dakle:

- Promenjena sva vrata, jer su stara bila u losem stanju, citaj trula, uradjen kompletan pod i kosevi, ostatak limarije je bio korektan sasvim

- Promenjen hladnjak, alternator i regler, zamenjeni svi kaisevi i spaneri, nov akumulator, zamenjeni svi kederi, brave, mikroprekidaci, potkrila, stavljen ispravan siber, sredjeni odvodi, sredjena rucna kocnica, novi prednji amortizeri, uradjen kompletan prednji trap, zamenjena salterica menjaca, sredjena izduvna grana, sredjeni senzori (spoljna temperatura,abs), ugradjen alarm, sredjena sirena, zamenjen mehanizam za brisace posto stari nije radio, sredjene prskalice i neki prekidaci/dugmici u kabini, zamenjena konzola klime...

- Sredjena sedista koja su na struju ali nisu radila ; dok je auto bio kod mene sve popravljeno i radilo, ukljucujuci grejace, sada ne znam koja je situacija

- Farabano: Prednji branik, hauba, levo krilo

- Promenjene felne, monitrane su ove koje su jos uvek na njemu, 18" original, ali sve 4 prednje

- Ja sam mu stavio ovaj Mtech volan, M tablu, crno nebo, hella black sa ksenonima, smoke bocne zmigavce, ubacio ambient light u kabinu i generalno sredio osvetljenje spolja i iznutra, jer je malo sta radilo..sredio muziku i ubacio ispravan vufer

- Jedino sto je ostalo da se sredi dok je auto bio kod mene je: tiho su se culi hidropodizaci, curelo je ulje na dekli poklopca motora, sredjivanje zadnjeg trapa i poliranje. 

- Potrosnja je bila skroz korektna i na plinu i na benzinu

- Razlog zasto sam ga prodao je jer mi je iskocila kombinacija za drugi auto a ne zato sto je auto bio pred umiranjem..

- Sledeci vlasnik kome sam prodao auto je izvadio plin, predihtovao motor, ofarbao gepek i polustranice, sredio klimu, zadnji trap i ispolirao auto, u kakvom je sada opstem stanju nije mi poznato. 


Poz

 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Noka said:

Poz,

Evo par stvari ako nekoga zanima dok je automobil bio kod mene (oko godinu ipo dana, tokom 2014/do decembra 2015)

Kada sam ga uzeo, bio je u prilicno losem stanju, moze se reci da sam ga vratio iz mrtvih :)

Dakle:

- Promenjena sva vrata, jer su stara bila u losem stanju, citaj trula, uradjen kompletan pod i kosevi, ostatak limarije je bio korektan sasvim

- Promenjen hladnjak, alternator i regler, zamenjeni svi kaisevi i spaneri, nov akumulator, zamenjeni svi kederi, brave, mikroprekidaci, potkrila, stavljen ispravan siber, sredjeni odvodi, sredjena rucna kocnica, novi prednji amortizeri, uradjen kompletan prednji trap, zamenjena salterica menjaca, sredjena izduvna grana, sredjeni senzori (spoljna temperatura,abs), ugradjen alarm, sredjena sirena, zamenjen mehanizam za brisace posto stari nije radio, sredjene prskalice i neki prekidaci/dugmici u kabini, zamenjena konzola klime...

- Sredjena sedista koja su na struju ali nisu radila ; dok je auto bio kod mene sve popravljeno i radilo, ukljucujuci grejace, sada ne znam koja je situacija

- Farabano: Prednji branik, hauba, levo krilo

- Promenjene felne, monitrane su ove koje su jos uvek na njemu, 18" original, ali sve 4 prednje

- Ja sam mu stavio ovaj Mtech volan, M tablu, crno nebo, hella black sa ksenonima, smoke bocne zmigavce, ubacio ambient light u kabinu i generalno sredio osvetljenje spolja i iznutra, jer je malo sta radilo..sredio muziku i ubacio ispravan vufer

- Jedino sto je ostalo da se sredi dok je auto bio kod mene je: tiho su se culi hidropodizaci, curelo je ulje na dekli poklopca motora, sredjivanje zadnjeg trapa i poliranje. 

- Potrosnja je bila skroz korektna i na plinu i na benzinu

- Razlog zasto sam ga prodao je jer mi je iskocila kombinacija za drugi auto a ne zato sto je auto bio pred umiranjem..

- Sledeci vlasnik kome sam prodao auto je izvadio plin, predihtovao motor, ofarbao gepek i polustranice, sredio klimu, zadnji trap i ispolirao auto, u kakvom je sada opstem stanju nije mi poznato. 


Poz

 

A za koliko si ga ti prodao, ako nije tajna? :)

Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da se za 20.000e dobija neverovatan auto. Na stranu sto je mator relativno i sto su troskovi, najblaze receno, strasni! :) Ali voleo bih da ga imam, makar ga vozio vikendom :D

Link to post
Share on other sites

Ne bi sad da ispadnem hejter, ali ove petarde mi nesto nisu to to. Kao vozac imas uzitak tu i tamo, kao suvozac imas osecaj da si u nekom dobrom koreancu. Nista nije bemweovski u njemu, ni tabla, ni komande od ventilacije, nije onako zakrivljena prema vozacu ta centralna konzola...nije to to.

Link to post
Share on other sites

Meni ta petica i nije nešto bez ovih sedišta, ovog volana i bar prednjeg M branika. Deluje kao nezavršen prozivod. A to je ujedno i poslednji BMW model koji bih vozio. Ove nove ne pogledam ni na ulici kad ih vidim.... Nisam ni sa svojim e46 oduševljen iako je ceo u M opremi. Izgleda da sam imao prevelika očekivanja od BMW-a. :)

Link to post
Share on other sites