Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moguce da su kvake kvalitetnije ali menjaci im bas i nisu kvalitetniji, evo bas pre neki dan sam isao u podgoricu po s-klasu, placen 169.000e, 2015 godiste, star 20 dana, presao 3750km!!!!!!!, crkao automatski menjac... kvalitet nema sta...

I Rossi je doktor pa padne

Link to post
Share on other sites

Mercedes sve sam razvija,pocev od prekidaca pa nadalje.Trenutno sto se kvaliteta izrade tice mislim da je audi prvi u tom tzv.premijum segmentu

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Ivane dugo je na oglasu, ima godine, potrosac je, iako ima plin verovatno moras da se drkas da ga stelujes. Mislim da bi napravio gresku kad bi se menjao al da negresim dusu mozda je i dobar, generalno raznih sam se prica naslusao za e39 ali uglavnom za 3.0d i svi ga hvale. Imaj na umu ako ista budes radio da taj motor bas i nije jeftin za odrzavanje iako je benzinac.

Link to post
Share on other sites

Ja sam se cuo pre 1,5 godinu sa vlasnikom. Auto je imao problem sa lupanjem u prednjem kraju za koje su mu majstori u Boru rekli da potice verovatno od amortizera, ali nisu bili sigurni. Hteo je da napuni amortizere da proba da li je do njih jer nije imao para da kupi druge. Po njegovim recima na autu je M ili sport vesanje, te amortizeri nisu ni malo jeftini. Cak ni punjenje ne moze svako da odradi a da bude kvalitetno.

Cini mi se da je napomenuo da na leru radi neravnomerno samo dok je hladan. Kada se zagreje sve je ok.

Bilo je jos stvari za sredjivanje ali se ne secam svega. Pisao sam bas u ovoj temi slican post.

Ja sam odustao jer su davno prosla vremena kada smo punili amortizere.

Mozda sam pogresio a mozda i nisam. To ces znati samo ako odes da ga pogledas.

Link to post
Share on other sites

Ja sam se cuo pre 1,5 godinu sa vlasnikom. Auto je imao problem sa lupanjem u prednjem kraju za koje su mu majstori u Boru rekli da potice verovatno od amortizera, ali nisu bili sigurni. Hteo je da napuni amortizere da proba da li je do njih jer nije imao para da kupi druge. Po njegovim recima na autu je M ili sport vesanje, te amortizeri nisu ni malo jeftini. Cak ni punjenje ne moze svako da odradi a da bude kvalitetno.

Cini mi se da je napomenuo da na leru radi neravnomerno samo dok je hladan. Kada se zagreje sve je ok.

Bilo je jos stvari za sredjivanje ali se ne secam svega. Pisao sam bas u ovoj temi slican post.

Ja sam odustao jer su davno prosla vremena kada smo punili amortizere.

Mozda sam pogresio a mozda i nisam. To ces znati samo ako odes da ga pogledas.

I meni je rekao za to lupanje (znaci jos nije sredio) a za neravnomeran rad nije spominjao nista.

Na slikama mi deluje ok a i dogovor je da se nadjemo na pola puta do Bora tako da to nije problem...

Verovatno cu otici u nedelju da ga pogledam i ukoliko budem isao javicu utiske.

pristao je da menjamo aute kljuc za kljuc mada sam ja dosta ulozio u svoj auto a njegov ne znam kakav je i to mi je jedina nedoumica.

Link to post
Share on other sites

I meni je rekao to isto. Video sam i sam zelenu okruglu nalepnicu na soferci ( Nemacka) .

Ne znam, definitivno cu ici da ga pogledam u nedelju.

@Stefan L. Ne dajem ja nikakvu ponudu i doplatu, ovo je iskljucivo menjanje kljuc za kljuc. Necu da doplacujem ...

Link to post
Share on other sites