Recommended Posts

Hvala.. vidjao sam i sa 136 konja iz e46, isto bio neki Vrsac.

Ja mislim da je to taj auto. Pa nema valjda dve osmice dizeli, pa jos obe iz Vrsca. Mada, tamo je jak vetar, svasta ima

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oglas za prvu trojku je već bio postavljen ovde. Deluje najbolje od sve tri. Na 318i 1992 čovek je izmenjao kompletan enterijer. Komandna tabla od restyle, sedišta takođe zamenio. Pitanje šta je ostalo od originalnog auta to godište. Sve su to ulaganja i imaju svoju cenu da se auto dovede u takvo stanje. Po meni krajnja cena previsoka. Auto iz poslednjeg oglasa 320i prodaje se već neko duže vreme. Izgleda sasvim solidno i cena je ok.

pa i ja bih rekao da je najkorektniji.sto se ovog drugog tice,ok nije mu enterijer kao sto je dosao iz fabrike ali ne vidim koji je to problem,i kod mene je enterijer iz M-a iako M ne vozim i uopste ne mislim da je to kao neki minus MOD na kolima,cak sta vise... ako je deo koji je zamenio fabricki bolji od prethodnog onda je to napredak,naravno ako je deo za pomenuti model,da ne kazem marku-to se podrazumeva :D

Link to post
Share on other sites

I kod mene su menjana sedišta . Samo je prethodni vlasnik stavio maltene nova kožna sedišta umesto platnenih i još ga ofarbao u estoril blau komplet spolja i iznutra . Fabrički je bio metalik siv . Sve u svemu lepe pare je potrošio na njega. Izgleda da i ja idem njegovim putem samo što ja trošim pare na popravke :D jb

Link to post
Share on other sites

Nije frankeštajn. Lep je, barem meni. Kod nas ljudi u velikoj većini vole Bmw i spremni su da ulože velike pare u njega. Mislim na prethodnog vlasnika moje trojke. A kvarovi dolaze sa godinama.

Link to post
Share on other sites

pa i ja bih rekao da je najkorektniji.sto se ovog drugog tice,ok nije mu enterijer kao sto je dosao iz fabrike ali ne vidim koji je to problem,i kod mene je enterijer iz M-a iako M ne vozim i uopste ne mislim da je to kao neki minus MOD na kolima,cak sta vise... ako je deo koji je zamenio fabricki bolji od prethodnog onda je to napredak,naravno ako je deo za pomenuti model,da ne kazem marku-to se podrazumeva :D

Prva trojka mi je vrhunska... Razmišljam i ja o autu sa 4 vrata, dokundisalo mi je čekanje da se svi popakuju.

Druga je isto dobra a video sam na oglasima isto tako solidnu crnu 2.5i sa pliš sedištima...

Treća mi je bzvz jer mi mnogo bode oči prednji točak koji je pomeren nazad 10cm

Link to post
Share on other sites

јел може неко нешто да ми препоручи за 2500 еура, а да је на наше табле, по могућности регистрован. У шта је најбоље улагати? серије 5 или 3?

Link to post
Share on other sites

јел може неко нешто да ми препоручи за 2500 еура, а да је на наше табле, по могућности регистрован. У шта је најбоље улагати? серије 5 или 3?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7111958/bmw-320-e46Dodaš još malo, možeš da uzmeš ovako nešto

Link to post
Share on other sites

Nemojte da zavaravate coveka, za te pare jedino moze da se nadje dobar e36. E46 za te pare je rupa bez dna. Ulaganja,ulaganja i jos ulaganja. Sto bi rekli: "Plati, pa se klati."

Link to post
Share on other sites