Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isao sam danas da pogledam ovu E36icu i mogao sam da dam mog Yuga http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7002877/zastava-yugo-55-prednost-bmwi 200e za nju i nisam hteo pa vi vidite kakva je :) Enterijer katastrofa, sajtne nesto zamazane, patos busan kod suvozaca, podizaci ne rade, siber ne radi, ABS ne radi, nije ni cudo sto stoji godinu dana u oglasima :)

Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju nema dobrog e34/36 bez 2000+e kao ni dobrog e39/46 bez 3500+, restyle 4500-5000. Imao sam e34 od 800e i imao sam onaj od 2000 i koliko god ulozio u taj od 800 on nece biti kao ovaj drugi, on pali radi ide i to je to, ne mozes ocekivati neko stanje. Ja mislim da bi ovaj rado uzeo 1000e kesa za tu kantu, nego je stavio jaku cenu zbog zamena, preprodavac klasican.

Link to post
Share on other sites

Video sam ga u Cacku pre neku godinu...lepo izgleda i tada je bio sa ovim cudnim tockovima i super su mu stajale :D I ove 32 su odlicne samo sto su ove sa petarde neke pa mozda kace rubovi :D A i oba druga brzina na menajcu mu otisla do zadnjih sedistaaa :D

Link to post
Share on other sites
Auto je u top stanju, vozi drugar moj. Ide kao mutav, boja je prelepa, a i ima mnogo opreme. Mnogo mu lepse stoje ove 17 sa petice, sad ga vozi na njima. Da imam para kupio bi ga :)
Link to post
Share on other sites

Auto je u top stanju, vozi drugar moj. Ide kao mutav, boja je prelepa, a i ima mnogo opreme. Mnogo mu lepse stoje ove 17 sa petice, sad ga vozi na njima. Da imam para kupio bi ga :)

kace li rubovi pozadi posto su ET20 :D

Link to post
Share on other sites