Recommended Posts

37 minutes ago, Desmo said:

taj 525i je trebalo da bude moj, ali vlasnik pevac nas poznati nije hteo da mi ga UVALI, jer je imao neke mane pa je uzeo moj drugar za sebe pa prodao svom drugaru, Auto je imao blazi udes i menjac je nesto jebavao na prebacivanju iz druge u trecu ili trece u 4

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam tako mislio dok nisam prvi put zakoracio i osetio razliku. 

Sigurno da je bolji noviji model, mada je meni ogroman auto., bas je ono limo od 5 metra...Gledao sam stavkazu na You tube i po netu oni koji imaju oba modela. A kazu da f10 nije nije tako kvalitetno odradjen auto kao e60, kao i da je e60 zamimljiviji za voznju...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sale-Sombor said:

Radetov auto, pre par dana ga je ispolirao i sredio

setih se da je ovo bio transporterov auto na kratko pa ga je prodao za oko 6000, bio je zakucan do poda sa velikim tockom, setih se i ovog da je imao grejanje volana sto je retko u pm

Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, Stefan L. said:

setih se da je ovo bio transporterov auto na kratko pa ga je prodao za oko 6000, bio je zakucan do poda sa velikim tockom, setih se i ovog da je imao grejanje volana sto je retko u pm

Jeste bio na 20kama, pa je ovaj sada vlasnik ih prodao. On inace ima i onaj 540i sivi e39

Link to post
Share on other sites
inace e60 je skup auto za odrzavanje, to treba da znas, mozda ne i 2.0d ali sve preko toga je skupo. Kad kazem skupo ne mislim na ove male servise i kocnice, nego resto. Pun je elektronike

Premium jbg...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to post
Share on other sites

A M paket e60 ima 18 i 19 fabrikana felne? Ovaj sto treba da mi doteraju (ako bude sve Ok) ima 19. Kel iste dimenzije napred i pozadi? Gumendobr emora da su otrov skupe hehehh


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, iwcham said:

A M paket e60 ima 18 i 19 fabrikana felne? Ovaj sto treba da mi doteraju (ako bude sve Ok) ima 19. Kel iste dimenzije napred i pozadi? Gumendobr emora da su otrov skupe hehehh


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ako su orginal, onda su 19ke, 8.5 i 9.5 jota et18 napred i 32 nazad...

A gume 245/35 napred, 275/30 nazad

Edited by Sale-Sombor
Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, iwcham said:

A M paket e60 ima 18 i 19 fabrikana felne? Ovaj sto treba da mi doteraju (ako bude sve Ok) ima 19. Kel iste dimenzije napred i pozadi? Gumendobr emora da su otrov skupe hehehh


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

vecina kupuje ili polovno ili altenzo kineza, ali kazu dobar kinez od svih sto se prodaju te su kao naj

Link to post
Share on other sites

Gledam na youtube Rusa koji je kupio otkinut X6 pravi M koji je mehanicki u voznom stanju, samo mu je krov maltene otkinut i auto skroz sazvakan. Kupio je obicnog X6 kome je motor goreo, izvadio sve iznutra, do gole sasije i prebacuje unutra kompletni M, motor, vesanje, enterijer, sve 100%... Brate covek je umetnik... Sta je tu zica, modula, ima bar 10 ecu-a za svasta, ludnica...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Link to post
Share on other sites

od svih bmwa ja najvise volim e46, ali benzince, dizeli su mi dosadni i rizik da nesto pojebem, ima jedan kabrio ali sa dosta jakom cenom ima i hard top i covek koji ga vozi  a vise ga ne vozi nego sto ga vozi ima para i odrzava bolesno svaki auto, imao je i m5 e39 i sada planira porese 911. to je jedini e46 koji bih vozio i jos je 3.0 ko sto je bio moj samo je ristajl i crn i matik

Link to post
Share on other sites

Daleko je f10 u odnosu na e60, po svemu. Teco vozi e60, vozim ga, a ja imao f10. Ogromna razlika u korist f10. Vozio sam malo i e46, ali e90lci mi je bas top auto.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites