Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za ppf,taj plavi 320 sam video u NS,tacnije u petrovaradinu,deluje ok,mislim da je soferka pukla ali nisam siguran,ako je skoro menjao vlasnika onda......?ali ne znaci da je los

Link to post
Share on other sites

taj plavi je bio gavrin e36. vozio sam se u njemu pre... podmladjen je. nije 98 godiste. od napred je bio udaren. kolko se se secam lose je hauba uradjena i vezni lim i branik. malo zvekecu h podizaci. al sve u svemu nije los auto. samo naravno ne bi nikad dao te pare za njega.

Link to post
Share on other sites

iskreno taj sivi mi deluje nekako saren sa vozaceve strane gledajuci iz profila. a i nema neku opremu pa da kazes vredi 4.5 dati za njega.

bolje pitaj nekog sa foruma ko ima do jaja e36ice dal bi hteo da proda pa to kupi. a ne ovako iz oglasa... nema nista da valja, da je vredno dati tih para.

na primer. bela transporterova e36ica. ljubicasta mikijeva, moja bordo... ima dosta njih koji su i dalje na forumu a vrhunske e36ice.

Link to post
Share on other sites

Nije ni ovaj nista posebno .

Svi imaju istu pricu o servisiranju i o izuzetnom stanju a ne zna se koji je veci dres .

Tesko je danas naci dobar stariji auto , mozda je bolje kupiti nesto losije pa ga polako srediti pa bar znas sta je uradjeno jer i svi ovi besprekorni su prosli kroz malter i krec .

Link to post
Share on other sites

taj crni e36 izgleda ok a nije puno para.

a ne mozete nikad uporedjivati babe i zabe. tipa ko hoce dodace jos 1000e i kupice e46. po cemu je on ozbiljniji auto? kuricna od auta... nista specijalno. i za te pare kupis klotaru karavana smrdljivog dizela. mani me tih prica. dok za 4 000 mozes da kupis do jaja e36 da se useres kako izgleda. sve zavisi ko sta voli i ko sta hoce!

Link to post
Share on other sites

i sta je problem kilometraza? kolko je tvoj auto preso.... sigurno 180 000 plafon...

bre komplet motor kupis kad oces za nekih 300e i sta te bole k***c. teras dalje... to nikad nisam gledao kod auta.

Link to post
Share on other sites

taj crni e36 izgleda ok a nije puno para.

a ne mozete nikad uporedjivati babe i zabe. tipa ko hoce dodace jos 1000e i kupice e46. po cemu je on ozbiljniji auto? kuricna od auta... nista specijalno. i za te pare kupis klotaru karavana smrdljivog dizela. mani me tih prica. dok za 4 000 mozes da kupis do jaja e36 da se useres kako izgleda. sve zavisi ko sta voli i ko sta hoce!

bas to! jbg,nekome je vazno da ima sto noviji auto. . . mana samo sto nije reg na 2.0

Link to post
Share on other sites

Ako nekoga zanima dobar e36 coupe 320 m50 u M opremi [sem siceva], sa atestiranim plinom i cenom od cini mi se 3800, neka se javi na sledeci br: 063203717 Nebojsa.

Link to post
Share on other sites