e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji si kralj, već si počeo da gledaš šta ćeš da uzmeš, ne zaleći se, čekaj da legnu parice pa polako... Bila bi fora da možeš da smuljaš još neke telesne i duševne povrede pa da kupiš ///M kocku :lol:

Link to post
Share on other sites

da se ja pitam ja bih zadrzao ovaj,ali je udaren prilicno dobro i jbg,sta sada

nisam ga ja namerno udario da bih uzeo pare i ne znam ti ja sta

Link to post
Share on other sites

Hahahaha toliko o ljubavi .... :D :lol:

Meni felne :D

brate moram jbg,sta da raidm sa njim.... :/ jbg,ima poludim kad ode,nema mi druge

dao sam oglas ovde,samo da mod odobri...ide ceo auto

Link to post
Share on other sites

Mislim da ce da ti isplate dosta para :D

Po kalkulatoru, koji imas na sajtu registracija-vozila.rs za tvoj automobil pise sledece

Minimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 159.074,50

Maksimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 352.431,40

Sad ne znam koliko ce tacno da racunaju, i mislim da se odbija nesto za motor,

ali verovatno bi za auto trebalo da dobijes oko 200.000 a mozda i vise :)

Link to post
Share on other sites

Mislim da ce da ti isplate dosta para :D

Po kalkulatoru, koji imas na sajtu registracija-vozila.rs za tvoj automobil pise sledece

Minimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 159.074,50

Maksimalna kataloska vrednost Vaseg vozila je: 352.431,40

Sad ne znam koliko ce tacno da racunaju, i mislim da se odbija nesto za motor,

ali verovatno bi za auto trebalo da dobijes oko 200.000 a mozda i vise :)

Hvala puno na informaciji :) do sl. petka treba da kazu cenu za auto i mene zajedno..pa daj boze ide drugi bmw :P cekam da vidim pare,ako budu dobre znam sta cu i koji bmw

Link to post
Share on other sites

Nznm.nesto mi taj crveni 535 previse ciganski, sa tim skgama i tim trokrakim felnama.. <_< A do jaja si prosao sto su ti procenili totalnu stetu na kocki, zato sto to niko ne bi kupio, posebno ne po toj ceni, a sad ces dobiti kintu jbt. i jos to sto si se iskenjao da te boli sve zivo, juuuuuu... koja sreca u nesreci!! Mslm.da ti je previse da uzmes 3.5, a pre neki dan si priznao da nisi jos zreo vozac.. nek' si ti ziv i zdrav, pa cemo videti.. ;)

Link to post
Share on other sites

taj 535i nije kao na slici,nije on ni bitan tu...nisam zreo sa 19god. sigurno naravno,ali svakim danom se stice iskustvo...svasta mi se izdesavalo sa kockom to jeste,bice bolje...mozda nije dobro sto mi je bmw prvi auto ali ljubav je to :D

Link to post
Share on other sites

Ako su ti procenili totalnu stetu na kolima ne mozes da ga prodas,u stvari mozes da ga prodas ali taj ko kupi ne moze da ga registruje,moze da ide samo u delove.

pa i vise se isplati...ko zna mozda ga i ja prodam u delove videcu jos,ako ga niko ne kupi do sl. petka

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.