e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

Proveri jos jednom da li je tacno to da ne mozes da ga prodas sem za delove posto je moj cale rasturen auto sa procenjenom totalnom stetom prodao, lik ga je sredio da je kao nov i mislim da ga je registrovao bez problema (ne drzite me za rec) i prodao. P.S. Steta za kocku, bila je u pristojnom stanju. Poz!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda si redeyez u pravu, ali mislim da je moj poznanik skucao A6, procenjena totalka, i da ga je prodao decku koji ga sad uredno vozi. Kao i drugi A6, sa kojim su ubijeni dvoje ljudi, zakucan sa 170 i sad ga vozi moj poznanik.. nznm. to treba Filip da proveri..

Link to post
Share on other sites

Glupo bi bilo da je tako, totalna steta se procenjuje zato sto je osiguravajucoj kuci jeftinije da plati cenu vozila nego opravku,

ali ako se nekom isplati da ga popravlja i vozi to je njegova stvar,

definitivno osiguravajuca kuca ne moze uticati na to da li ce se tvoj auto odjaviti u supu ili sta vec

A ti ako ga das za 600e zbog 100e stete, a pricas o njemu kao sto pricas, onda si definitivno dobro povredjen :prankster2:

Link to post
Share on other sites

A ti ako ga das za 600e zbog 100e stete, a pricas o njemu kao sto pricas, onda si definitivno dobro povredjen :prankster2:

ma svi vole ,,krseve,, dok ne skupe pare za bolje...on da je znao da to tako ide sa odstetom odavno bi je zakucao u nekog taksistu...:pilot:

Link to post
Share on other sites

Casper,nece niko da ga uzme ovakvog...treba karter da se menja,far,branik,da se izvlaci lim,kupuje hauba,krilo,visko...sta ti mislis koja bi cena trebala da bude? nije bas 100e stete

Link to post
Share on other sites

Pun mi k...c mog caleta i njegovih ideja,smucio mu se bmw,COVEK KOJI JE CEO ZIVOT PROVEO U BMW-u sad nasao da s.re nesto.... -.-

gleda oglase,doslo mu od jednom,gleda neke lagune tamo,opele,kante +2000god.

a 1990-92 bmw da ga vozi jos 90 godina moze,ne on gleda neke krntije,kao bolje.bolje moj k...c !!! sta da radim ovde sa nekim glupim autom :/ jbg

Link to post
Share on other sites

aa brate znam o cemu pricas...meni je isto pricao kad sam uzimao kocku,sta ce ti to matoro,uzmi nesto mladjee....bla bla,i sad kad mi crkne sijalica za stop...on mi kaze eto ti kad oces matora kola.haha jbg tako je to

uostalom pusti ga da uzme sta oce,a ti lepo sredi kockicu...nabaci neke ozbiljne felne i teraj ;)

Link to post
Share on other sites

Pun mi k...c mog caleta i njegovih ideja,smucio mu se bmw,COVEK KOJI JE CEO ZIVOT PROVEO U BMW-u sad nasao da s.re nesto.... -.-

gleda oglase,doslo mu od jednom,gleda neke lagune tamo,opele,kante +2000god.

a 1990-92 bmw da ga vozi jos 90 godina moze,ne on gleda neke krntije,kao bolje.bolje moj k...c !!! sta da radim ovde sa nekim glupim autom :/ jbg

moj cale gleda te lagune i ta sranja vec 5 godina unazad,nije otisao da pogleda nijednu a kamoli da kupi :lol:

savet je da ostavis ti bmw za sebe a cale nek vozi nove kante :preved:

Link to post
Share on other sites

Poznat mi taj problem. I to dobro...

Ja hoću da kupim e30-e36 koji bude u boljem stanju, benzinca naravno, a stari gleda ovo sranje http://www.b92.net/news/pics/2008/06/984113257485fbcb63a116729567559_orig.jpg

i to 1.5dci, loš motor, skup za održavanje, proverio sam ima neka čuda oko motora redovno zajebavaju itd. Ali.... Upadnemo u fajt, pa sam da dobio par puta na foru... Kako to da je auto 96-o godište oko 3-4000, a ovo 2005-6 oko 5000€ ? tu meni nešto smrdi. A stari, pa jeste ali ipak je to novo... pomamili se matorci, moderni... :pilot:

Link to post
Share on other sites

hahahhaha slusajte ovo,stiglo pismo iz osiguranja...900e steta i za auto i za mene zajedno :D da cujem misljenja

zar si stvarno mislio da ces dobiti 200k? uzmi to dok jos nude,sredi kocku,casti se dobrim felnama i teraj dalje..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.