e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sta ti je bilo???

napali su me neki likovi iz cista mira,i pao sam udario glavom o beton i dobio neku amneziju,nisam se secao poslednjih mesec dana,jutros sam izasao iz bolnice

Link to post
Share on other sites

napali su me neki likovi iz cista mira,i pao sam udario glavom o beton i dobio neku amneziju,nisam se secao poslednjih mesec dana,jutros sam izasao iz bolnice

eh sad iz cista mira :lol:

e znas ko su, odakle su???

Link to post
Share on other sites

@Sutlandjanin dobro sam sad :)

@vlada_v6 iz cista mira,pitali su me za nekog lika iz mog kraja,rekao sam da ga znam,ali nemam kod sebe neki broj,ja se uopste nisam nadao da ce me napadnu zbog toga i jbg....svega se secam,ali se uopste ne secam kako izgledaju i za koga su me pitali ://

Link to post
Share on other sites

KRajjjjjjj ne gleda se vise nista,dosta se prepiralo oko auta kod mene u kuci sa caletom :D glava me je zabolela sada,sutra stize kuci daj boze

i bice utisaka

Link to post
Share on other sites

Auto je perfektan ! :) presrecan sam...sutra ce biti slika novijih,ima nekih sitnica da se srede,max 100e,da se zamene filteri itd. zategne rucna,i neke sijalicice zamene i tako...

Link to post
Share on other sites

Otvaram sutra novu temu :) zvuk ima savrsen :D :D :D opran je i spolja i iznutra sve,sutra ocekujte slike...pa tamo cestitajte u drugoj temi :P

Za Sedista se obrati Dzoniju sa foruma xDD

Link to post
Share on other sites

Pa mogao si da kazes negde da navracas u UZICE :) Ja sam tu blizu...nadam se da si pazario odlaican auto :)

Nisam ja isao,cale je...ja odmarao jos danas zbog vec navedenih problema na prosloj stranici :/ ali bih isao

Link to post
Share on other sites

Bio sam danas kod filipa i mogu da kazem da je e36 vrh, prelep auto, stvarno izgleda ocuvano, i mnogo se lepo cuje s obzirom da je 1,6, jedino mi nije jasno kako to da ima 125ks sa 1.6 motorom?

Kocka je preterana kod mene, ovih dana ulazi u garazu, kupljen je prednji vezni lim koji se menja, viljuska, i visko... Otvoricu mu novu temu kada pocnu radovi... :e30: :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.