e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

kupi e36 za ove pare, a za kocku ti tu treba 300-400e max da sredis to od lupanja..

znam da treba 300-400 za ovo od sudara,ali za ostatak para sredio bih jos stvari i tako ne znam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NEMOJ da skljas tolike pare u ovu kantu, odvoji 400e i sredi limariju, pa nek se gega, a za ostatak kupi noviji auto, AKO Bog da da dobijes te pare! ;)

Link to post
Share on other sites

tako je ognjene, ja sam se opekao sto se tice trpanja para u auto... Ako auto nema ispod 100.000, da nije havarisan, da je kao nov sto se tice osnovnih stvari onda vredi restauracija i ostaviti auto za sebe. Pricam o starijim kolima. A sve ovo krpljeno, u to tuci pare, nikako! Samo ces da places kad ga budes prodavao, a cim sednes u neka novija kola to tvoje sto si pukao pare ce ti biti kanta a znas da si pukao pare da mozes da kupis ta novija kola.. Samo ti skrpi kocku i gledaj nesto mladje. Das kocku i pare sto dobijes i biras auto

Link to post
Share on other sites

ne znam jos videcemo :) kad legnu pare,tek onda cu da pricam :D

kaze mi advokat,da njima ako se ne isplati da mi daju pare za delove,da mogu da mi procene totalnu stetu -.- :suicide2:

totalna steta za prednji desni kraj boze me sacuvaj,ima da isplate sve lepo inace cu da pucam !

Link to post
Share on other sites

Ako ne budes vozio E30 bar jos 5 godina - nikad covek od tebe nece biti :prankster2:

Hahhahaahaha e jbg sad :P mora nesto mladje da ide,2 opcije idu:

1. Da sredim ovaj

2. Da uzmem ovaj Jelenin auto peticu onu

Sve zavisi od procene stete,ja bih najvise voleo da ovaj sredim (ipak je to ljubav prema kocki :P )

sutra dolaze za procenu stete,ako dobijem vecu cifru uzimam njen auto,ako dobijem nesto manje sredjujem ovaj

tako da videcemo sutra,biti ili ne biti :D

Link to post
Share on other sites

ili ovaj, do jaja je za te pare, kontam da moze jos dole cena, a auto je jako velika pojava, bar meni..

http://www.polovniautomobili.com/oglas1547137/bmw_520_520i/

i savet.. POLAKO BRE, KAD IMAS PARE U DZEPU, DRZIS POLA NJIH U SACI, NEK' SE KUVAJU! SVESCE TI SE IZBOR VRLO BRZO, TO JE SIGURNO JER CE TI OCI ZINUTI NA NEKI JAK BMW 5 OD 200 KONJA, AL DOOOBRO RAZMISLI PRE KUPOVINE! Pa da vidimo na kraju tvoj ukus!! ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.