e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

zar si stvarno mislio da ces dobiti 200k? uzmi to dok jos nude,sredi kocku,casti se dobrim felnama i teraj dalje..

ja ne ocekujem 200k -.- ali ocekujem neku pristojnu cifru

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je ono sto ti nude na keca, to uzmes i dalje tuzis.

tih 900e mu nije dovoljno za optuzbeni predlog,taksu i advokata...uz to potpisuje papir da je isplacen i da je zadovoljan iznosom...ne palite decka bzvz..mnogi su se tako zaje.ali pa i ja pre 10god i jos se vucem po sudu za nov auto i totalnu stetu...

Link to post
Share on other sites

pre 10 godina je bilo pre 10 godina, danas drugacije funkcionisu stvari. ja sam za stetu dobio 30.000 i preko tuzbe jos 300.000 za povrede. receno mu je da nadje dobrog advokata koji to samo radi a ne nekog brakorazvodnog parnicara.

Link to post
Share on other sites

pre 10 godina je bilo pre 10 godina, danas drugacije funkcionisu stvari. ja sam za stetu dobio 30.000 i preko tuzbe jos 300.000 za povrede. receno mu je da nadje dobrog advokata koji to samo radi a ne nekog brakorazvodnog parnicara.

i nasao sam advokata koji samo to radi

Link to post
Share on other sites

Ocigledno nije dobar, kad se nisi meni javio ko te sisa sad... :P

Sa 900e mozes da sredis svoju kocku da bude bolja nego sto je bila i da uzivas...

ali neee tebi zinulo dupe za drugi auto, sram te bilo... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ocigledno nije dobar, kad se nisi meni javio ko te sisa sad... :P

Sa 900e mozes da sredis svoju kocku da bude bolja nego sto je bila i da uzivas...

ali neee tebi zinulo dupe za drugi auto, sram te bilo... :lol: :lol: :lol:

meni nije -.- ja hocu kocku nazad :( bice pregovaranja sa caletom (klanja)

Link to post
Share on other sites

Za povredu vrata ide 130.000, to je standard kod svakog osiguranja! Tu je uracunat i pretrpljen strah! Jer sasd vise ne moze da se uzme osiguranje za pretrpljen strah bez povreda, kao sto je pre bilo(oko 30.000din) Ako ti je stiglo tih 900e, nemoj nista da potpisujes, cekaj da ti bude uplaceno na postu(kao postnet), ti to lepo dignes ali nemoj da potpises da si u potpunosti isplacen i zadovoljan sa sumom. Onda advokat pokrece zalbu i sve resava! Rekoh ti da me nazoves ako dodje do ovoga!!! :angry:

Link to post
Share on other sites

sta ima cale sa ovim, ti uzmi za povrede on nek uzme za stetu, nek radi sa kockom sta hoce. Ti sebi kupis novu, za te pare mozes lepu da nadjes i bole te tuki!

Apsolutno se slazem a verujem i velika vecina ovde.

Link to post
Share on other sites

i nije mi jasno, kako su DEBILI iz osiguranja mogli da ti isplate povrede ako bolovanje nije zakljuceno! Tek po zakljucenju bolovanja se pokrece postupak, to i advokad treba da zna!! On nije treba da pokrece nsita do zavrsetka bolovanja i skupljenom dokumentacijom o lecenju, izvestajima sa pregleda i slicno! Ko ti je advokat, daj da ga nazovem

Link to post
Share on other sites

i nije mi jasno, kako su DEBILI iz osiguranja mogli da ti isplate povrede ako bolovanje nije zakljuceno! Tek po zakljucenju bolovanja se pokrece postupak, to i advokad treba da zna!! On nije treba da pokrece nsita do zavrsetka bolovanja i skupljenom dokumentacijom o lecenju, izvestajima sa pregleda i slicno! Ko ti je advokat, daj da ga nazovem

Pazi oni su trebali da isplate za auto sve (totalna steta) i za mene deo,i posle lecenja jos deo

Link to post
Share on other sites

Pa jbt za 900e mozes da sredis ovu svoju kocku aliii, da nije bilo tog seljaka (u golfu) ti se ne bi cimao peske kod lekara svaki dan na terapije i ostala sranja, ne bi izostajao sa faxa, i sve bi normalno bilo, ako su ti vec procenili totalnu stetu onda moraju da ti isplate dovoljno da kupis drugi auto koji ce biti u koliko toliko istom stanju kao tvoj, sa 900e ne mozes da kupis nista, meni nije jasno kako to da su tako malo procenili sve ukupno, mora da si se ti negde zajebao....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

uskoro novi auto :) vratih se ja danas iz bolnice,hoce me nesrece strasno...napalo me par likova i izgubio sam svest i pamcenje..polako sam poceo da se secam svega :) eto cisto da znate :DDDD pozz

Link to post
Share on other sites

hvala bogu da je tebi dobro, samo zamisli da ti se vratila svest, samo sto se ljubav prema BMW-u izgubila i pitas se otkud ja na ovom forumu kad nikad nisam bio neki ljubitelj ove marke :o

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.