e30 320i '85 ! black knight


Recommended Posts

Znas ti gde je 15 dana jbt. :rolleyes: Ko zna kakve ces ti munje i gromove da ugradis u njega za tih 15 dana :acute:

Ali nema veze dogovorili smo se!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znas ti gde je 15 dana jbt. :rolleyes: Ko zna kakve ces ti munje i gromove da ugradis u njega za tih 15 dana :acute:

Ali nema veze dogovorili smo se!

hahahaha da imam kesa ugradio bih kule i gradove :D dogovor je pao

Link to post
Share on other sites

e jbg sad, ko prvi krene prvi ce i da stigne to nije neka nauka, ali na pravcu, jedan do drugog, pun gas i polako :lol:

haahaha probacemo mozda se neko provuce :D a i pravac naravno :P

Link to post
Share on other sites

I kakav je bio ishod na kraju, ili ste oboje u delovima od Avale do Kostunjaka :prankster2:

Videcemo krajem avgusta kad smo se dog. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

E ljudi dobio sam novi izgled auta :( nemam prednju desnu stranu :/ sutra slike,valjda cu dobiti neko osiguranje da sredim to ://///

evo i situacije sta se desilo.....

isao sam kroz brace jerkovic levom trakom,neki lik je u desnoj stajao sa sva cetri upaljena

lik ga je obilazio,i taman da ga obidje celog ja prolazim ovaj krene sa tog mesta i ovaj sto ga je obilazio cimne u levo u moju traku i ja naletim na njega,znaci bile su mili sekunde...taman da prodjem pored on cimne u levo i razvalimo se,bacio me u suprotan smer (fala bogu niko nije naisao da me udari,prosao bi kroz mene)....sutra slike :(

Link to post
Share on other sites

ma mili sekund je bio kako se desilo.ja ga pitao brate sta uradi jbt :/ on nema pojma...

ja sam glavom polomio retrovizor samo,ruku nabio na volan,i glava me ubija....uzeo sam sve iz urgentnog za osiguranje mene,i kola za 10 dana idem da vidim sta i kako...

Link to post
Share on other sites

ma sad samo da procene stetu,i da mi gurnu u dzep jedno 500-600evra....

puko mi karter,visko,desno krilo,hauba,viljuska....ko zna sta jos

Ne smem ni da pogledam :o

Link to post
Share on other sites

Ne mogu ni da spavam jbt -.- Toliko se trudis oko sredjivanja,i da se bude dobro,i u sekundi ode u propast :( koliko mogu dobijem od osiguranja?

sve mi se iskrivilo i popucalo napred,maska cela,lim se iskrivio ispod branika i cela desna do vrata?

Edit: sad sam video redeyez-ov post..nije niko ozbiljno povredjen

nadam se da ce se popraviti

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.