Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matori reci mi koliko ti trosi auto, mozda pazarim neku 34-ku sad pa me zanima potrosnja i ostalo... :) Jel tvoja na prodaju ili si zaboravio da je skines sa oglasa?

Link to post
Share on other sites

Matori reci mi koliko ti trosi auto, mozda pazarim neku 34-ku sad pa me zanima potrosnja i ostalo... :) Jel tvoja na prodaju ili si zaboravio da je skines sa oglasa?

trosi dovoljno,ali ispod 15l nase voznje ne mozes da ga spustis nikako

Link to post
Share on other sites

Znam ja da ce da potrosi sve sto sipas ali me interesuje odnos l/km koliko L na 100km... :P

Jer ako moze da se dovede do toga da bude 15l onda mi odgovara ali ako ne mogu da ga spustim ispod 16-18l kao sto znam one koji toliko trose onda mi se ne dopada ideja da njega pazarim... :D

Link to post
Share on other sites

Sta si prodao 5icu e34?

Link to post
Share on other sites

Ma ne lozim njih, nego sam tebe hteo malo da zezam :)

Patos i felna jedini styling!

Inace stigla hauba, maska, tabla, piksla sa upaljacem, patosnice, auspuh namesten, utegnut auto unutra (falilo dosta srafova), skinute folije, zamenjen ceo levi brisac i nova soferka stavljena... Crvena "smoked" stop svetla narucena.

Na farovima ostavljam folije dok ne nadjem crne hella, ili crne farove sa zutim angel eyes, mada se to ispostavilo kao jako tezak i skup zadatak :(

Link to post
Share on other sites

Od stvari koje me nerviraju, ako neko ima neki savet ili predlog ili gde da nadjem, neka napise:

1. Volan je mnogo ruzan ali ima airbag, pa ne bih to da izgubim. I ima opasan luft.

2. Rucica menjaca je bzvz, ako neko zna gde mogu da nadjem lepsu ali originalnu neka me obavesti :)

3. Farovi :(

Link to post
Share on other sites

Od stvari koje me nerviraju, ako neko ima neki savet ili predlog ili gde da nadjem, neka napise:

1. Volan je mnogo ruzan ali ima airbag, pa ne bih to da izgubim. I ima opasan luft.

2. Rucica menjaca je bzvz, ako neko zna gde mogu da nadjem lepsu ali originalnu neka me obavesti :)

3. Farovi :(

1.Imam lep volan za e34,sa airbag-om

2.Rucicu kupis novu oko 35e

3.Sale335 pravi farove,nadji njegov oglas.

Link to post
Share on other sites

1.Imam lep volan za e34,sa airbag-om

2.Rucicu kupis novu oko 35e

3.Sale335 pravi farove,nadji njegov oglas.

1. Jel mozes da mi okacis sliku volana?

2. Gde ima tih rucica? Ja kao nesto gledao i sve sto sam nasao su one za 20-30 eur koje tuning-styling...

3. Bio sam danas da vidim Saletove, mislim da ih necu uzeti.

Ovaku rucicu sam hteo:

interiorbmwshiftknobblac.jpg

A jel si video brisac ima BMW amblem... :lol:

Ne kapiram?

Link to post
Share on other sites