e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

Probamo, pa vidimo, ako je dobro ostaje, a ako ne skida se. Ja to prodam na sledeci nacin. Kupim crnu traku sirine 5 cm i duzine 1,5 m. Istu isecem po obliku obrvica, i zalepim na farove. Vidim kako stoje. Ako je OK, onda kod plasticara i On ih napravi, a ako ne, nestavljam obrve i gotovo. Smatram da je to najjeftiniji nacin.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a brate nije tolka zurba da ih "pravish"!?

probaj kako ce izgledati sa trakom pa ako ti se svidi kupi ili naruchi nedje - nije tolika zurba!

ali shto drashko kaze ne izgleda bash neshto sa (samo) donjom obrvom!

Link to post
Share on other sites

Radicu obe to je sigurno, a oblik cu videti koji mi se najvise svidi. Na netu sam video 3 kombinacije obrvica, pa ce plasticar i farbar da odrade svoje.

Link to post
Share on other sites

Iskreno meni se ne svidjaju, menjaju mi ceo smek automobila, Sto se tice angel eyesa tu nema price bruka izgelda u marku, ali o "ukusima narvno ne treba raspravljati".Inace E36-a ti je kao casa :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi do Nove godine da odradim uzorke obrvica. Nadam se da cu imati vremena i da ne bude preterano hladno napolju.

Link to post
Share on other sites

Lakse ti je da skines far pa da radis u toplom,posto je tebi far spojen sa zmigavcem.zovi kad resis da pravis,napravicemo ih za jedan dan. ;) :buba: :blush:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

volan kao moj :) kako si ga nalickao unutra sve se sija ;) ja ne volim ovako sa sprejom da ga naprskam, onda se prasina brzo nakupi i sve se ulijepi.... inace slike su extra... negoooo sta ti je sa staklom od suvozaceve maglenke? kako ti je dobra nijansa folija, taman niti pretamno niti presvijetlo...

Link to post
Share on other sites