m3 e36 3.0 na plin


Recommended Posts

evo par slichica jednog Ma jednog drugara kojeg sam je2 nagovorio da mi poshalje par slichica da ga okachim

najvecha zanimljivost je ta shto ga ortak fura na plin

mnogima je verovatno poznat ovaj auto ali nema veze, nikad nije na odmet josh malo slichica

m32.jpg

m33.jpg

m31.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma pusti sad lampe Perki brate de PLIN NA M-a

Ukratko ja bi ga prebio :blink: , Koji k... je kupovao m-a ako na njega misli plin stavljati , trebo je onda fino uzeti 316 i pomalo taljigati okačiti mu spojlere naljepnice m3 i vikati vozim m-a malo mi troši , ovo je Bogohulje, urazumite čovijeka što prije :blink:

Link to post
Share on other sites

hehe, stvarno ste leekovi...

to shto qckate su samo PREDRASUDE

mnogi ovde bi zeleli plin a deklarishu se drugachije

shto iz neznanja, shto iz straha, shto iz sramote

Link to post
Share on other sites

pored toga shto ima dovoljno para...

...nego je i pametan.

DAJTE LJUDI OVDE SVOJE KOMENTARE AJDE BASH JE FINA TEMA

pogotovu vi shto vozite na plin

Link to post
Share on other sites

vozim bmw 320 i umjesto ko drugi da se misle da im auto malo trosi ja se mislim kako da sklopim nesto sta ce da trosi kolko god ocea da ide kolko ja ocu o plinu nepomisljam uopce

ali eto ko voli nek izvoli

Link to post
Share on other sites

glasam za plin ako je auto u svakodnevnoj voznji ..... a ako bi imao neki auto za cimanje po gradu , m-a bi ostavio za voznju nedeljom pa mi ne bi ni trebao gasni uredjaj

Link to post
Share on other sites

ja imam auto na plin 318is tako sam ga kupio predhodni sam imao 3 god i nisam ugradjivao plin

inace svi znaju da je plin ziv k***c tako da ga stavljaju samo zbog potrosnje a svako normalan i ko zna nesto ce ti reci da plin ne ide na M-a

ako je plin qrac shto ga nisi ishchupao?

Link to post
Share on other sites

Ma bre samo svirate k......, pa bar pola ovih sto voze na plin da nemaju plin ne bi vozili bmw, verovatno juga, sta bre fali plinu. Duplo jeftinije a vozis se kao covek i to je pogonsko gorivo. Taj M sigurno ima sekvent i tih 10% sto ce da izgubi mnogo ce bas da mu znaci a vozi se duplo jeftinije i covek se bar vozi svaki dan a ne neki sto se hvale vozim BMW, ma kakav plin nije on za bmw-a, a parking jeste. Samo vi budite protivnici plina i gledajte vaseg bmw-a kako lepo izgleda na parkingu a plinadzije uzivaju svaki dan u voznji svog bmw-a.

Link to post
Share on other sites

Ma bre samo svirate k......, pa bar pola ovih sto voze na plin da nemaju plin ne bi vozili bmw, verovatno juga, sta bre fali plinu. Duplo jeftinije a vozis se kao covek i to je pogonsko gorivo. Taj M sigurno ima sekvent i tih 10% sto ce da izgubi mnogo ce bas da mu znaci a vozi se duplo jeftinije i covek se bar vozi svaki dan a ne neki sto se hvale vozim BMW, ma kakav plin nije on za bmw-a, a parking jeste. Samo vi budite protivnici plina i gledajte vaseg bmw-a kako lepo izgleda na parkingu a plinadzije uzivaju svaki dan u voznji svog bmw-a.

ok u pravu si sto se tice toga

ali koji onda qrac kupuje M-a ako nema pare za benzin

M nije bilo koji BMW M je statusni simbol i vrh ponude bavaraca i ne treba ga skrnaviti jer da je M trebao da ide na plin takvog bi ga i napravili

Link to post
Share on other sites

ok u pravu si sto se tice toga

ali koji onda qrac kupuje M-a ako nema pare za benzin

Normalno podržavam ovo , nemoš se je... a da ti ne uđe

Link to post
Share on other sites

:) :lol: :lol:

onda može i sajbervožnja pa neće trošiti ništa :D

dakle treba ti ulaganje od 800 eura dobar comp i logitech volan novi nastavak NEED FOR SPEED i furas sve najbolja kola na svijetu iz topline vlastitog doma :)

Link to post
Share on other sites

dakle treba ti ulaganje od 800 eura dobar comp i logitech volan novi nastavak NEED FOR SPEED i furas sve najbolja kola na svijetu iz topline vlastitog doma :lol:

i nema potrosnje a osecaj je isti ali u qrcu :)

Link to post
Share on other sites

Dal ga vozi na kerozin,dizel,mazut ili plin decko vozi M-a,nisu svi u istoj materijalnoj situaciji!Bolje da ga vozi svaki dan nego da mu bleji na parkingu da bi se hvalio da vozi m-a!!

Link to post
Share on other sites

Dal ga vozi na kerozin,dizel,mazut ili plin decko vozi M-a,nisu svi u istoj materijalnoj situaciji!Bolje da ga vozi svaki dan nego da mu bleji na parkingu da bi se hvalio da vozi m-a!!

ma neko lepo rece nek uzme 316 nek mu stavi M znacku i nek se kurci

Link to post
Share on other sites

ja ne mogu vjerovati sta procitah sve odje...ljudi pa M e36 i plin???Svaka cast plinu ali to za M-a nije nikako...neka covijek kupi neko malo auto da se s njim jebe po gradu a m-a neka vozi kad ima da ga naspe...za tih 1000 e sto bi dao za plin neka uzme una dizela pa neka se voza po citave dane...

Link to post
Share on other sites

ma eko lepo rece nek uzme 316 nek mu stavi M znacku i nek se kurci

lepo si srocio

ja ne mogu vjerovati sta procitah sve odje...ljudi pa M e36 i plin???Svaka cast plinu ali to za M-a nije nikako...neka covijek kupi neko malo auto da se s njim jebe po gradu a m-a neka vozi kad ima da ga naspe...za tih 1000 e sto bi dao za plin neka uzme una dizela pa neka se voza po citave dane...

mudro zboris!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.