m3 e36 3.0 na plin


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da cuo sam da u shvici ne vode racuna o ekologiji ...... :D

bole ih uvo za ekologiju :P

i zato nema ni jedne gasne stanice gde moze da se toci plin :lol:

ni jedne jedine :D koliko ja znam

Link to post
Share on other sites

bole ih uvo za ekologiju :D

i zato nema ni jedne gasne stanice gde moze da se toci plin :D

ni jedne jedine :D koliko ja znam

Pa zato sto svi svi vize nova kola koja zadovoljavaju euro standarde,pa sto bi onda vozili na plin

Link to post
Share on other sites

:D :D :D da sigurno zbog ekologije,odjedanput su se nesto poceli brinuti i za to,a ovi sto su nas zatrpali osiromasenim uranijum nikom nista,ustvari mozda neko izmisli da BMW ide i na to :D :dance4:

Link to post
Share on other sites

prvo pozdrav svima

sto se plina tiche i to je gorivo ,,pa ne znam kakve veze ima sto je u M-u i to je normalan auto jel da meni vise smeta sto ima klimu nego plin,,vise gubi na klimi nego na plinu...a mozes i jedno i drugo da iskljuchis pa se vozi ,,vecina vas pita jer ima i klimu i podizache ,,stace to u sporckom auto ,,pa niko to ne kritikuje,,,

jedini problem kod nas je to sto svi vezuju plin za nekakve stekare i one koji nemaju pare ,,ja ih prvi nemam a vozim trke ,,sprdam i sklapam kraj skrajem toje bas skrnavljenje jel se slazete al ipak vozim ..

ja vozim 3.5 u kocki svi vec znate i nemam plin trosi koliko trosi [MNOGO] kad ga peglam trosi i preko 30l na takmichenju ,,pa zar nije bolje da mesto sto za gorivo dam 100eura dam za plin 50 eura a za ovih 50eura kupim dve polovne gume ja to tako gledam mozda i gresim ali mislim da bi tako trebalo kod nas sa ovim standardom ,,i sve ovo sto sam napisao mislim samo na ovaj nas standard ,,naravno da sam nemac i da mi gorivo nije na teretu da nikad plin ni u jedan auto nebi stavio a narochito ne u M -a .......

POZDRAV SVIMA

svako ima pravo na svoje misljenje nikog ne osporavam niti pametujem nesto jednostavno moje misljenje sam izneo

Link to post
Share on other sites

Ma bre samo svirate k......, pa bar pola ovih sto voze na plin da nemaju plin ne bi vozili bmw, verovatno juga, sta bre fali plinu. Duplo jeftinije a vozis se kao covek i to je pogonsko gorivo. Taj M sigurno ima sekvent i tih 10% sto ce da izgubi mnogo ce bas da mu znaci a vozi se duplo jeftinije i covek se bar vozi svaki dan a ne neki sto se hvale vozim BMW, ma kakav plin nije on za bmw-a, a parking jeste. Samo vi budite protivnici plina i gledajte vaseg bmw-a kako lepo izgleda na parkingu a plinadzije uzivaju svaki dan u voznji svog bmw-a.

Ako si im rekao!!! Glasam za plin! I ja bih verovatno chuchao u dvoristu da mi nije tog Bozjeg dara! Naravno za one koji neznaju...uvek mozes da kliknes carobno dugme i poletis! Uvek ima nesto benzina u rezervoau pa kada se treba potezati das mu malo da popije! Nemaju svi mamu i tatu pa da voze 2 auta a i ovako uvek vozis BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Link to post
Share on other sites

prvo pozdrav svima

sto se plina tiche i to je gorivo ,,pa ne znam kakve veze ima sto je u M-u i to je normalan auto jel da meni vise smeta sto ima klimu nego plin,,vise gubi na klimi nego na plinu...a mozes i jedno i drugo da iskljuchis pa se vozi ,,vecina vas pita jer ima i klimu i podizache ,,stace to u sporckom auto ,,pa niko to ne kritikuje,,,

jedini problem kod nas je to sto svi vezuju plin za nekakve stekare i one koji nemaju pare ,,ja ih prvi nemam a vozim trke ,,sprdam i sklapam kraj skrajem toje bas skrnavljenje jel se slazete al ipak vozim ..

ja vozim 3.5 u kocki svi vec znate i nemam plin trosi koliko trosi [MNOGO] kad ga peglam trosi i preko 30l na takmichenju ,,pa zar nije bolje da mesto sto za gorivo dam 100eura dam za plin 50 eura a za ovih 50eura kupim dve polovne gume ja to tako gledam mozda i gresim ali mislim da bi tako trebalo kod nas sa ovim standardom ,,i sve ovo sto sam napisao mislim samo na ovaj nas standard ,,naravno da sam nemac i da mi gorivo nije na teretu da nikad plin ni u jedan auto nebi stavio a narochito ne u M -a .......

POZDRAV SVIMA

svako ima pravo na svoje misljenje nikog ne osporavam niti pametujem nesto jednostavno moje misljenje sam izneo

Ti si jedan veliki Car!!!

Ako si im rekao!!! Glasam za plin! I ja bih verovatno chuchao u dvoristu da mi nije tog Bozjeg dara! Naravno za one koji neznaju...uvek mozes da kliknes carobno dugme i poletis! Uvek ima nesto benzina u rezervoau pa kada se treba potezati das mu malo da popije! Nemaju svi mamu i tatu pa da voze 2 auta a i ovako uvek vozis BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Kralju!!!

Link to post
Share on other sites

Danas nije vreme za bacanje para, znam ljude koji bi i ugalj ložili u auto samo nek ide. Računica je jednostavna, ukoliko tip mnogo vozi njegov M za godinu dvije "popije" samog sebe. Auto je super i kad bi ga ja kupio prva stvar koju bih uradio je upravo plin. Znam čovjeka koji je X5 platio 25.000 EUR, i naravno ugradio plin.

Znači prvo plin, pa onda sve ostalo..... čupave presvlake :) :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Ovo je AUTOGAS SEKCIJA foruma i sluzi da ljudi koji voze na plin razmene misljenja i iskustva, a ne da nam objasnjavate kako ste vi na benzin cool a mi nismo tako da bi bilo lepo da nas pustite da na miru uzivamo u blagodatima gasa.....

Link to post
Share on other sites

pre svega dobra bembara xexe

nikiLauda kao novi clan duzan si da se predstavis u sobi za predstavljanje clanova kao i svi ostali!!! pa bi te zamolio da to uradis sto prije..... :)

Link to post
Share on other sites

Ako te moze utesiti informacija:

Kad se izadje iz Beograda na vec 20km cena za gas je od 2 do 5 din jeftinija na svakoj pumpi.

Ne znam dali je isto pravilo i za benzin ?

Ako je i benzin jeftiniji, onda se sigurno isplati izaci iz BG i fino napuniti oba rezervara.

serem ti se vise u plin kad kosta 51.50, to je preterano B)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.