m3 e36 3.0 na plin


Recommended Posts

Vozili biste svi vi tog M-a na plinu samo necete da priznate,

M na plinu nije vise M...ma trika nema da bi ga vozio...ko ima pare da ga sipa i odrzava neka ga vozi a ko nema neka bali i place pored njega(kao ja)...pa nije ni fora da svi vozimo M3!Kad bi ga daj Boze uzeo jednog dana i imao nedaj Boze plin taj plin bi isti sekund zavrsio u moru...sve shvatam,nemam nista protiv plina ali na M-u ga ne mogu zamisliti...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vozili biste svi vi tog M-a na plinu samo necete da priznate,

ma da baš

vozio bih i škodu ali neću da priznam

lično sam protiv plina u bilo kom BMW-u

kad neko kupuje BMW u najavi zna da je gorivo velika stavka i to prihvta

e a kad ga uzme i vidi koliko je stvarno velika onda daj ubaci plin i to je to

jebote ima para da kupi dobrog M-a i da ga održava a nema para za benzin

nemoj ni da ga kupuje nek kupi golfa dizela i vozi se za dž a o BMW-u nek samo razmišlja

Link to post
Share on other sites

dobro, podeljena su mishljenja

svaka chast svakome

vi koji ste protivnici plina ovde...

imate li neki jachi argument sem toga da plin "nije za Ma"

ustvari nije potreban jachi argument...

potreban je biiilo koji drugi argument

ono:

pod 1.

pod 2.

pod 3...

Link to post
Share on other sites

ma da baš

vozio bih i škodu ali neću da priznam

lično sam protiv plina u bilo kom BMW-u

kad neko kupuje BMW u najavi zna da je gorivo velika stavka i to prihvta

e a kad ga uzme i vidi koliko je stvarno velika onda daj ubaci plin i to je to

jebote ima para da kupi dobrog M-a i da ga održava a nema para za benzin

nemoj ni da ga kupuje nek kupi golfa dizela i vozi se za dž a o BMW-u nek samo razmišlja

to Misko :)

Link to post
Share on other sites

dobro, podeljena su mishljenja

svaka chast svakome

vi koji ste protivnici plina ovde...

imate li neki jachi argument sem toga da plin "nije za Ma"

ustvari nije potreban jachi argument...

potreban je biiilo koji drugi argument

ono:

pod 1.

pod 2.

pod 3...

treba li jači argument osim da stvarno kurton zvuči M i plin

da su hteli da se štedi na potrošnji napravili bi ga da bude štedljiv i zvali bi ga golf

pa brate zna se da je uvek bilo BMW=potrošnja zašto bi to iko menjao

Link to post
Share on other sites

i dalje nema pravog odgovora...

brate meni su ovo pravi odgovori i ne treba mi ništa više od toga da nikad ne poželim plin u BMW-u ali to je moje mišljenje

Link to post
Share on other sites

Svašta sam vozio i nikada nisam imao plin na svom autu makar bio i 3.0 ,istina je da ne vozim svaki dan ali opet plin je za šporet a ne za BMW :lol: a pogotovo ne za M :)

Čemu velika kubikaža npr.525i ako stavite plin i ponaša se kao 520i ,bolje uzmete 520i i vozite se kao čovek a još imate i manju registraciju ili 320i sa plinom je isto što i 318i bez (ja sam išao tom teorijom pri kupovini auta)

Ali opet to je samo moje mišljenje :lol:

Link to post
Share on other sites

baki tu su ulozeni milioni a ovaj nema ni za gorivo

...ima taj za gorivo nista se ne brini, kad je dao za M-a preko 12ooo i plin 1300 ima i za gorivo !!! :)

...nego zar nije ovo 3.2, onaj sto mu je crko SMG ???

Link to post
Share on other sites

Nije isto voziti bmw-a ili neki drugi auto, jednostavno zeli da uziva u voznji, da mu je bitno da se samo preveze i to jeftino verovatno bi kupio neki traktor, a sto se tice plina sigurno ima sekvent koji je dobro odradjen pa ne gubi nista, samo se jeftinije vozi. Licno mislim da plin nije ni za jedan auto ali jbg, duplo jeftinije a uzivas u svom bmw-u, ipak je ovo Srbija. opet poskupljuje gorivo i to za 3.5 dinara, ma bre najskuplje gorivo imamo a plate qrc, normalno je da se vozimo na plin. Ma bre mi balimo na 15 godina star auto a svaba 3 godine i to je za njega krs, zato nikada ni ne razmislja o plinu.

Link to post
Share on other sites

pa nek i kuku okaci nazad da preveze po nesto...daj ne sprdajte se...da ovo procita neko iz BMW-a izbrisali bi nas da ne postojimo...

ček a gde je paktreger nemoj mi ga od kuke odvajati :)

Link to post
Share on other sites

pa nek i kuku okaci nazad da preveze po nesto...daj ne sprdajte se...da ovo procita neko iz BMW-a izbrisali bi nas da ne postojimo...

Movi se prave i u karavan varijanti i

...dodushe ne u trojci

Link to post
Share on other sites

Sve vozac do vozaca, vrhunski poznavaoci koji osecaju razliku izmedju 300 ks i 285ks, i to u gradskoj voznji verovatno....

@babic

Jedini valjani argument protiv plina je sto oprema ima odredjenu tezinu, a poenta je da auto bude sto laksi da bi bio brz. Drugi argument je da zbog sporije brzine sagorevanja odziv u visokim obrtajima slabi, ali ako se ugradi uredjaj sa direktnim ubrizgavanjem gasa, i snaga ide gore kao i osecaj u voznji.

Svi se kunete u bmw i vrhunsko odrzavanje, tipa najnajnajkvalitenije ulje, filteri....a niste ni svesni koliko je plin cistiji od benzina kad sagoreva, pa je ulje bolje duzi niz kilometara, npr. Ima jos prednosti, ali dzabe da kazem kad vi imate svoje predrasude.

Mene jako nervira sto vecina vrlo usko razmislja i nevidjeno se pali, ja sam mislio da su samo alfisti takvi (cast izuzecima). Benzin nije najbolje gorivo na svetu, ali se forsira, jer je zarada na njemu najveca i sigurna i kompanije koje kontrolisu trziste goriva su toliko jake da, cak i da se pojavi novo gorivo cijem ce trosenjem km kostati pet puta manje od benzina, mogu da uguse i konstruktora tog goriva i proizvodjaca goriva.

Ne palite se, otvorite mozak za priliv novih informacija, razmisljajte malo svojom glavom....jer vozicemo i na govna za koju deceniju, i to brze i jeftinije nego ikada do sada, pa cemo pevati....

i zapamtite - NA PLIN AUTO MOZE DA BUDE JACI NEGO NA BENZIN!

Link to post
Share on other sites

sve ja to razumijem,nemam ja nista protiv plina,sutra bi ga ugradio u neko auto ali u e36 M3???Pa mene bi to blam bilo!Vozis M-a,vrhunac Bavaraca,status simbol od preko 300ks pa ces malo na plin da ti ne potrosi puno...daj ne sprdaj te se...ispast ce da je bolje bilo da su ga napravili na plin a ide...ja shvatim covijeka kad jedva kupi bmw-a a to mu je zivotna zalja,od usta odvaja da ga kupi pa mu je svaki litar bitan da ustedi malo...to ok...ali oces da vozis i odrzavas 321ks i M-a...plati pa se klati...ili neka uzme 318is-a pa nek ugradi plin i voza se po cijele dane!

ps:ovo za vozace,hvala Bogu da je tako...ko zna zna a ko ne zna ima da uci!!!

Link to post
Share on other sites

sve ja to razumijem,nemam ja nista protiv plina,sutra bi ga ugradio u neko auto ali u e36 M3???Pa mene bi to blam bilo!Vozis M-a,vrhunac Bavaraca,status simbol od preko 300ks pa ces malo na plin da ti ne potrosi puno...daj ne sprdaj te se...ispast ce da je bolje bilo da su ga napravili na plin a ide...ja shvatim covijeka kad jedva kupi bmw-a a to mu je zivotna zalja,od usta odvaja da ga kupi pa mu je svaki litar bitan da ustedi malo...to ok...ali oces da vozis i odrzavas 321ks i M-a...plati pa se klati...

e iza ovog misljenja i ja stojim u potpunosti

Link to post
Share on other sites

sve ja to razumijem,nemam ja nista protiv plina,sutra bi ga ugradio u neko auto ali u e36 M3???Pa mene bi to blam bilo!Vozis M-a,vrhunac Bavaraca,status simbol od preko 300ks pa ces malo na plin da ti ne potrosi puno...daj ne sprdaj te se...ispast ce da je bolje bilo da su ga napravili na plin a ide...ja shvatim covijeka kad jedva kupi bmw-a a to mu je zivotna zalja,od usta odvaja da ga kupi pa mu je svaki litar bitan da ustedi malo...to ok...ali oces da vozis i odrzavas 321ks i M-a...plati pa se klati...ili neka uzme 318is-a pa nek ugradi plin i voza se po cijele dane!

ps:ovo za vozace,hvala Bogu da je tako...ko zna zna a ko ne zna ima da uci!!!

koliko sam ja shvatio ovde je problem sto je lik jajara ima M-a i nekosta ga 3000din za 100km nego 1500din ko tebe na tvom kupeu.e bas je picka.

da imam ema ugradio bi mu plin ali onaj sto dize snagu za par procenata i vozio bi se do besvesti u M-u, a ne da kupim una i da se u njemu vozim do besveti i ponekad sednem u M-a

P.S zna li neko koliko kosta odprilike taj uredjaj za plin sto dize snagu.

Link to post
Share on other sites

@hermes

...svaka cast, konacno neko koristi mozak !!!!

...ostali malo preterujete, pa nije M svetsko cudo !!! to je bre fabricki serijski sportski automobil pravljen da se vozi svaki dan u normalnom i nenormalnom saobracaju !!! ...nije bre to neki ST pa da je ceo projektovan za trkacku stazu i iskljucivo na gorivo od 110,7648755324234.... oktana i tacnu vlaznost i temperaturu vazduha !!!!

...plin neko voli neko ne, nikom ne odgovara da mu neko pljuje tuniranje i modifikacije bilo koje vrste na kolima pa tako nemojte ni vi pljuvati coveka koji je sebi ugradio plin u auto (ma kakav on bio)!!!

...njegov i na plin ide bolje nego moj na trkacko gorivo !!! ;(

...slicna ako ne i ista tema !!!

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=646

Link to post
Share on other sites

zna li neko koliko kosta odprilike taj uredjaj za plin sto dize snagu.

recimo oko 2000+ evra

Da imam M-a i dovoljno para, ugradio bi mu takvo direktno ubrizgavanje gasa i drao one sa serijskim M-om, i uzivao jos vise u njihovim izrazima lica :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.