BMW DRUZENJE U NS-u


Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego hoce se meni na godisnji skup, hoce opet biti LE ili cete blize malo ove godine?

jos je rano, videcemo... verovatno severnije :)

Link to post
Share on other sites

Dejan NS']

Mi nemamo klub-ove da nam finansiraju ludorije.

aaaa pa od tebe bi trebalo minimum hotel park ;) , od vas bosnica to bi bila mizerija a ne ludorija :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Mizerija ili ne , na skupove i druzenja koja organizuje ovaj klub ne idem jer ne zasluzuju a prozivam opravdano.

A za Novosadjane su u potpunosti u pravu , sramota je da na druzenje dodje 3-5 ljudi. Stvarno sam mislio da ce to zaziveti i prerasti u neko lepo druzenje vikendom .

Link to post
Share on other sites

zato dodjimo za vikend da nas ima sto vise..

Link to post
Share on other sites

nisam u rusiji :lol:

u zmajevu sam kuci. Dolazim sutra, jedino sekire ako budu palade necu doci. Vidimo se zavtra. :)

Link to post
Share on other sites

nisam u rusiji :lol:

u zmajevu sam kuci. Dolazim sutra, jedino sekire ako budu palade necu doci. Vidimo se zavtra. :)

e pa super! hoces da da sacekam kod merkura,pa da zajedno dodjemo?

Link to post
Share on other sites

moze. U koliko da budem ispred merkura ? Sale ako ides iz pravca Sombora preko Zmajeva za NS mogli bi zajedno..

Link to post
Share on other sites

Mizerija ili ne , na skupove i druzenja koja organizuje ovaj klub ne idem jer ne zasluzuju a prozivam opravdano.

A za Novosadjane su u potpunosti u pravu , sramota je da na druzenje dodje 3-5 ljudi. Stvarno sam mislio da ce to zaziveti i prerasti u neko lepo druzenje vikendom .

Veliki pozdrav tebi od kluba,zao nam je sto nismo zasluzili od takvog coveka,oprosti nam grehe svevisnji.....

Link to post
Share on other sites

Pa koji ces nam krasni i na forumu onda....ako ti nisu dostojini pozivi najveceg bmw kluba u Srbiji ...jok idi na košutnjak sa ostalom petoricom na veliki skup roštilja sa sve celim piletom....ili sa ostalom trojicom u Novom sadu....Sa takvim stavom nije ni cudo sto se sastajete po trojica na nekom parkingu....

Link to post
Share on other sites

moze. U koliko da budem ispred merkura ? Sale ako ides iz pravca Sombora preko Zmajeva za NS mogli bi zajedno..

pa sta znam,ako je okupljanje opet u 19h,nadjemo se na parkingu u 18 45,kod perionice,pa picimo na naselje....

Link to post
Share on other sites

u 18 i 45 sam ispred merkura kod perionice pa mozemo zajedno ici. Vidimo se.

Link to post
Share on other sites