Recommended Posts

Heh :) . Lično koristim taj kalkulator i na onovu njega popunjavam uplatnice, u potpunosti je tačan. Svaka čast za temu, ovo bi trebalo mnogo da pomogne većini ljudi koji bi da kupe drugo vozilo a žele da znaju tačnu registraciju za isto (kao što sam ja) :) .

Link to post
Share on other sites

Dobra je stvar za pribliznu procenu registracije,od-do, jer u pretrazi ima 60% registracionih podrucja,pa ljudi iz manjih i nerazvijenih opsina nemaju tacnu cifru.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

najgore od svega je sto za opstinu aleksinac ima kalkulato, a za grad krusevac nema, msm ne kontam u cemu im je logika :/

Sta imas ti protiv naseg lepog Aleksinca? :angry: :dance3:

Link to post
Share on other sites

nista, naravno, nego samo kazem, cisto poredjenje jer je aleksinac znatno manje mesto a eto relativno blizu krusevca . . . :give_rose:

mala sala drugar, znam da ti pogotovu neces protiv mene :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pitanje na koje ne mogu da dobijem odgovor u agencijama pa mozda neko od vas zna odgovor.

Kada proverim cenu registracije primera radi preko kalkulatora za:

1. 91' god. dobijem ovaj odgovor: Ukupni troskovi Vase polise osiguranja i taksi su: 24591.80 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu.

2. 92' god. dobijem ovaj odgovor: Ukupni troskovi Vase polise osiguranja i taksi su: 27963.80 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu.

Mene zanima sledeca stvar ako ja reg. auto u januaru 2012 da li placam cenu pod rednim brojem 1 ili 2 posto mi tada auto punu 20god.

U pitanju je Alfa 75 2.0ts, 1962ccm3, 107kw, 1992god, samo bezolovni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mene je izašlo po kalkulatoru 25500,a platio 29800,od čega sam kasnije video da su agencijske usluge 3300,jbg život na odloženo,tako da su cene u kalkulatoru približne.

Link to post
Share on other sites

Da,na cifru koju izbaci kalkulator,doda se iznos tehnickog (oko 2000din kako gde),provizija na uplatnice 200ak dinara i agencija mislim da neuzima vise od 300-500din,neke cak neuzimaju nista jer u svakom slucaju dobijaju proviziju od svae prodate polise.

Link to post
Share on other sites

Prosle godine sam isao na tehnicki u AMSS. Uplatio sam osnovnu clanarinu i onda ima popust na tehnicki 50% tako da mi je tehnicki bio oko 500 dinara manje. Ne znam da li im taj popust jos vazi ali koga intersuje treba da proveri.

Link to post
Share on other sites

ja tradicionalno idem na tehnicki u AK Gudalovic na NBG kod Gazele, sad sam zvala, 1200 din....na licu mesta nasteluju farove uredjajem...imaju ljubazne momke elektricare i sl...

eee, pogresna informacija...cena je po kubikazi: 1200ccm = 1200 din; 1200-2000ccm = 1650din; preko 2000ccm = 1950din

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...