A da ukinemo oglase?


Recommended Posts

Pazi,mi koji nesto prodajemo i bavimo se prodajom delova i opreme na forumu cemo sigurno biti protiv toga,ali nismo svi mi na ovom forumu samo zbog da bi nesto prodali.

Jednostavno ako nekome smetaju oglasi na forumu ne mora da da ih otvara.

Ako vec hocete da eliminisete one koji su samo zbog toga ovde, mogu i neke druge mere da se uvedu.

BTW Na svakom forumu postoje oglasi.

Link to post
Share on other sites

Kao i oglasnik, komercionalne oglase treba naplacivati i te pare da idu za pravljenje skupa. pogledajte kako je to reseno na www.bjbikers.com Ko prodaje nesto sto mu je visak, to je ok. Cim se vidi da je oglas komercionalan nek se naplati i cao. Ja prvi prodajem dosta stvari na forumu, ali mislim da ima ljudi koji su samo zbog toga ovde, zbog toga bi to trebalo uraditi.. Pocinju da spamuju i slicno samo da bi postigli dovoljan broj postova

Link to post
Share on other sites

Ako je nesto korisno po forumase, ne vidim zasto bi se ukidalo. A oglasi su se pokazali kao korisna stvar, tako da sam ja licno PROTIV ukidanja oglasa!

Link to post
Share on other sites

Naj jednostavnije - oglase mogu davati SVI , bez uslova koliko "ko" ima postova .... vazno je da uplati clanarinu na bmw fan .... i to je to !

+1

Link to post
Share on other sites

ko ce placati clanarinu na 4 foruma ? :) bar ja visim na bjbikers,2 bmw foruma i audi mnogoooo.......

sto se mene tice ukidajte gasite radite kako god vam volja

Link to post
Share on other sites

Prisustvo na forumu je besplatno i verujem da će tako i ostati.

Ako si na forumu prevashodno da daješ komercijalne oglase, dakle zarađuješ od toga, onda plaćanje članarine ne bi trebalo da ti bude problem, zar ne?

Ljudi daju za članarinu i kada ne zarađuju, već iz ljubavi prema svojim BMW-ovima, da podrže ovo zajedničko mesto okupljanja i razmene mišljenja...

Link to post
Share on other sites

Ako ukinite oglasi za sve osim clanove cluba gubite korisnike foruma (traffic za forum opada). Predpostavljam da ima jedan deo korisnika foruma koji daju savete ili su samo po forum aktivni, plus ako im nesto treba ili sta god vec, koriste ovaj forum da kupe i/ili prodaju. Ti isti ljudi ce da odu na druge forume i posle toga, dosta naloga koji se ne korite.

Stavite lepo mesecni limit oglasa za korisnike forume koji nisu clanovi, i da imaju minimum "blah" post-ova na nalogu.

Tako, sprecite da se pravi naloge samo da prodaje ili da koristi forum samo zbog oglase, takodje manja administracija oglasa.

Za clanove cluba omogucite da nema limita. just my 2 cents.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ukinite oglase... Ukinite i forum kada ste se vec zaleteli!

Sta vam je ljudi? Kako crno ukidanje oglasa? Samo cete forumu naskoditi i nikom vise uvek ce postojati oglasi na drugom BMW forumu!

Razmislite malo!

Link to post
Share on other sites