Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

prijatelju zbeka, nauci me dje da nabavim taj prednji lip kao tvoj :) ?

tek sad vidim post, prastaj...ne znam ni ja od cega je lip, ali od passat-a mk2 ili mk3 je odlican lip, makar po mom misljenju pa ti vidi :)

uzeh skoro

-ulje za diff Castrol 75w140

-ATE glicerin

-zadnji silen blokovi sto idu na sasiju

-delfi nova crijeva od zadnjih kocnica

namontiran most sa diskovima, prebacene distance, diferencijal 4.27 stavljen (umjesto 4.10 starog koji se cuo po malo), zamijenjeno ulje u dif, glicerin, silen blokovi i crijeva od kocnica. nema vise NAPOKON pozitivnog nagiba na zadnjem desnom tocku, a kocenje je duplo bolje nego je bilo. ostali su mi jos mehanizmi za rucnu da se namontiraju i leptir prozori. za prebacivanje mosta je bilo masu posla, sve je bilo zapeklo i nije se mijenjalo od kad je izaslo iz fabrike cini mi se. prije je blokada drugom brzinom bila nesto preko 90km/h a sad je nesto ispod 85km/h, razlika je mala ali svakako osjetna.

Link to post
Share on other sites

Ti izgleda nisi Crnogorac...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo par slika

h65dmybwq46pi2bp5gbj_thumb.jpg ylzdgkb2jjchdhi5uvb1_thumb.jpg eopuzwdaihvq462cyzvw_thumb.jpg b7sjqb606za7ufub7pw_thumb.jpg

meanwhile mi je pukao hladnjak i kocka iza resetaka...

kf8v2r7wkru2tpxx8ch_thumb.jpg

sledece u planu:

-hladnjak od e36 1.8is (verzija sa klimom)

-obrada glave (poliranje kanala, siceva, ventila...bez sirenja/portovanja/bukanja)

-zamjena gumica, vodjica, dihtunga, natezac lanca

-mali servis

gume 205/45/16 cekam da dodju evo 20dana <_<

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

a evo cekam da mi dodju prednji stozeri sa vent diskovima, poklopci za hartge pa da se montira to sve. u potrazi sam za debljim amortizerima (koni/bilstein) pa da se to kompletira fino :)

ub74kn0a3nwvpyuxd3_thumb.jpg h9mp5gt4jsa07bh09gcr_thumb.jpg yv2qxlsulsvss76lomi2_thumb.jpg 5yyr12kkeixszh2talsr_thumb.jpg 6nr4nd0o7gndh9ambg46_thumb.jpg nl830y3lixiou8x3pv6_thumb.jpg

fqi1sojkb0xk43v6ze0_thumb.jpg aoe7e2r4jmnbrjjsi57_thumb.jpg

Koje su ti dimenzije guma? Spremam sada te felne, a svidja mi se kako tebi leze ove gume

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Bice bombona, drago mi je sto si uporan!! ;)

Pazi kome dajes da ti sredi sedista...

Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Naravno da cu pazit, samo eto ne znam u koju boju siceve da tapaciram. Jedino sto mi pada na pamet je crno platno, nekako mi nije bez koza/platno za ove siceve. Ako neko ima predlog neka napise, a uz sliku bi jos bolje bilo

Link to post
Share on other sites

Prelep tocak za kocku, perfektan, zao mi sto ga nikada nisam montirao...

Platio bih da saznam sa kog je auta taj lip!

Link to post
Share on other sites