Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konacno normalna sedista :) recaro high back. Jos samo 5 felna za rezervnu i tu si :)

bas tako, nego nisam ja srece kao neki :prankster2:

A da ga zatamnis malo?

mozda ali bas bas malo kad kupim leptir stakla

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

mijenja se dihtung dekla, izolatori svjecica, crijeva goriva i vakuUma, provjerava instalacija i stavlja COP sistem paljenja(Coil on plug) sa bombinama od M54 tako da se micu kablovi. deklo i grana su na pjeskarenje...amortizeri prednji su Bilstein B8 koji ce zavrsavat posao dok ne uzmem koni.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to post
Share on other sites

Spremno za farbanje

1.jpg

slikah ove dvije slike, mozda ce nekome valjati...postoji razlika na usisu, na grani je kanal uzi nesto oko 1mm u odnosu na glavu. ako neko vidi da to valja skinut :) neka skida

usisni kanal na glavi

2.jpg

usisni kanal na grani

3.jpg

Link to post
Share on other sites

Zamijenjeni dihtunzi na usisnoj, dihtung dekla, izolatori svjecica, zamijenjena vakuum crijeva, izpjeskarena usisna i deklo, ofarbani, namontirani bilstein b8 sport amortizeri, stelujuca koska NASTELOVANA :brushteeth: kocnice, provjerene dizne(sve 4 od is-a su ispravne potpuno svo vrijeme). Auto je kao karting sad, cak mislim da mi je preko sina ostao prednji tocak podignut, ali nisam siguran :)

Ostalo jos da se provjeri kompjuter, pozadi balanstangla, koni i sajle od rucne i COP :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Link to post
Share on other sites