BMW nema snagu na plin jedva ubrzava


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glava ravnjana ispitana nije pukla,to sam radio prosle godine u ovo vreme na-20stepeni,posle toga pregrejan samo 2 puta.zbog visko ventilatora,plin ne ledi cak ni sad,jedino kad ga ne ozracim dobro,tad zaledi i varira temperatura.E sad kompresiju nisam nikad merio ni kad sam ga kupio.kolko minimum po cilindru treba da ima 10 bara

Link to post
Share on other sites

U kakvom je stanju struja,jel ti detonira?Paljenje jel podešeno,jel dobro uzupčen pošto je skidana glava,sve to mora fino da se uklopi da bi on išo kako treba.Jedno pregrevanje je nekad dovoljno da pokrivi glavu.

Link to post
Share on other sites

struja znam da je losa oce da pripuca i to pocesto,to cu da sredim sad kad primim platu stavicu sve novo,licno sam ga ja uzubljivo i montirao glavu,stelovo ventile i ostalo.Jutros upalio ko lud na -10 aj reko da radi 5min tolko i bi ugasi se posle 5minuta i jedva upali.Vozi ga malo temperatura s,oro na pola stado on se ugasi ponovo i jedva upali sve isto.Sad sam doso s posla nije zezo ima i grejanje temperatura na pola,al ,ad dajem gas u mestu temperatura opada.dal da ga ozracim ponovo

Link to post
Share on other sites

Budi srećan dok ti pali,moraš struju da središ,moj nije hteo preko 3500 obrtaja sa starim kablovima kapo i rukom,sad vrti preko 6 kako hoćeš,i ne detonira nikako.Ajd ti probaj malo paljenje da prešteluješ,mrdni malo tu kapu pa probaj.

Link to post
Share on other sites

kablovi su losi to sam ustanovio pre neki dan skinuo onu plastiku sto idu kroz nju i upalio ali u mraku sevaju kao gromovi dal da ih premotam izolirom mozda bude bolje a

Link to post
Share on other sites

Mhm ....da zaboravio,moj je jetronic,jbg ajd nek se javi neko sa motronicom,znam samo da je moj išo ko slina dok mu nisam naštelovao paljenje

Ništa izolir samo novi

Ma i to sto kazes uzecu pored kablova i sve svecice,nema on za stelovanje palenja nigde samo se uzubi na one tackice i to je sve.I moracu da ga sredim na benzin bile mi lose dizne ja stavim od 2,5 one sa crvenom prugom po sredini nije hteo da radi dobro tad,to bese pre 2godine iskljucio sam pumpu i od tad samo vozim na gas

Link to post
Share on other sites