e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@marudza

Jok, mrtav ozbiljan.. :D

e vidi se da si japanac,sve forice znas.da mi ne rece umro bih u neznanju,ja mislio da treba sto sporije da pustam kvacilo,kazu to je dobro za lamelu.. :P

funfe za m20 na prodaju imam samo šrik,al skupo ko otrov :)

Link to post
Share on other sites

sve moze da se vozi ali pitanje je kako...ja bih za grad nesto sa manjim uglovima,sa vecim vec prelazi u racing varijantu koja treba da se tera od 4500o/min na dalje jer tek odatle pocinje da se oseca nesto dok u nizim obrtajima ima mali gubitak snage tojest momenta..

ali mene je najvise nervirao neravnomeran ler gas,nisam snimio al isto 'vako,moj se jos vise drao na leru pr prp pr pr

Link to post
Share on other sites

Bile neke švabe da gledaju kocku pa reko da je plaknem malo,evo koja taze slika..

sad se setih da enterijer nisam slikao uopste,sedista i tepih izgledaju nesto svetliji valjda od blica na budjavom telefonu...

20140127162124.jpg

20140127162553.jpg

20140127162539.jpg

nervira me ovaj player,stavio bih neki fabricki,al ajd za sad..

20140127162224.jpg

20140127162302.jpg

20140127162345.jpg

20140127162928.jpg

20140127163156.jpg

20140127162739.jpg

20140127152125.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kazes "bile svabe da gledaju auto" i šta su rekli??

Link to post
Share on other sites

hahah vidi ga sto je dodao za plejer...rekoh plejer bi stavio neki fabricki samo,ovo se vuce dok ne nadjem neki...

pita me covek jel imam atest za tockove i za auspuh...ja reko dajjj dal me zajebavas covece,ovo je srbija...mnogo troskova,transport,papiri,atesti,picke materine,mora niza cena...

rekoh fala dovidjenja...

Link to post
Share on other sites

pa on i ne moze sa trapom od 5 rupa da prodje tehnicki i da dobije TUV , xenoni takodje visak , izduvni gasovi ... itd

idi negde da ti izdaju sertifikat tj homologaciju za sve naknadno sto je ubaceno na autu , prevedes to na nemacki i to je to ...

on posle sa tim papirima samo upisuje podatke u saobracajnu i gotovo ...

i ja sam jednom prilikom tako prosao kada sam prodavao jedan Jaguar Mk2 ...

isto je bilo price i HVALA dovidjenja , a sada bih onoga prvog sto je nudio najvise od blata pravio :lol:

ah da ...zaboravih , bilo je 4 , sada je 3,5 .... uz obavezno belezenje na kalendaru !

Link to post
Share on other sites

Aaaahahahahahaa...nemoj,mnogo je..ima lepsi,brzi i ne havarisan za te pare...

Aj i ovde da napisem..

Ne zanimaju me zamene za mladja vozila koja cu "lakse da prodam" niti ovako neke ponude za kes...ko god je video da je na prodaju video je i cenu i nema tu sta mnogo da se prica...

Nisam neka narkomancina kojem gori za kes pa da ga prodam prvom koji donese 4000.. auto se vozi svakog dana i ja uzivam u njemu,ako se slucajno proda pravi se odmah drugi,to i jeste jedini razlog zasto se prodaje..da bih pravio nesto novo..

Link to post
Share on other sites

Aaaahahahahahaa...nemoj,mnogo je..ima lepsi,brzi i ne havarisan za te pare...

Aj i ovde da napisem..

Ne zanimaju me zamene za mladja vozila koja cu "lakse da prodam" niti ovako neke ponude za kes...ko god je video da je na prodaju video je i cenu i nema tu sta mnogo da se prica...

Nisam neka narkomancina kojem gori za kes pa da ga prodam prvom koji donese 4000.. auto se vozi svakog dana i ja uzivam u njemu,ako se slucajno proda pravi se odmah drugi,to i jeste jedini razlog zasto se prodaje..da bih pravio nesto novo..

za 4500e ne popustaj

Link to post
Share on other sites

Druze koliko su njega kostali novi delovi sa prethodnih strana, koliko je kostalo kompletna priprema i farbanje, pa samo kad pomislis na obradu glave dihtunge motora ulje i filtere freon pa ti nije dobro od cifre... A vreme utroseno na detalje nema cenu. Ja nisam u nekim odnosima sa Markom ali to nije bitno kad gledam ovaj auto, u ovaj auto je dosta vise od tih 4500 ulozeno, da je moj ni ja ga ne bih dao za te pare.

Budala je sto uopste prodaje taj auto!!!

Link to post
Share on other sites

Druze koliko su njega kostali novi delovi sa prethodnih strana, koliko je kostalo kompletna priprema i farbanje, pa samo kad pomislis na obradu glave dihtunge motora ulje i filtere freon pa ti nije dobro od cifre... A vreme utroseno na detalje nema cenu. Ja nisam u nekim odnosima sa Markom ali to nije bitno kad gledam ovaj auto, u ovaj auto je dosta vise od tih 4500 ulozeno, da je moj ni ja ga ne bih dao za te pare.

Budala je sto uopste prodaje taj auto!!!

Jel pratis?

Pratim te Mare keve mi :D

Link to post
Share on other sites