e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lep

lepsi

najlepsi

lep u PM

:lol:

vrlo lako moze biti tvoj.. :lol:

felne su samo za pozeraj,ne mogu da vozim 18 na kocki za svaki dan,verovatno ce biti neke 17 ili bas nadrkane 16-ice...jeste malo tvrdji,ali podnosljivo posto su mi amorti trenutno na najmeksem setapu,ali mi malo kaci pozadi rub kad potopim gas tako da ovo ne ostaje na kocki sigurno...

Link to post
Share on other sites

vrlo lako moze biti tvoj.. :lol:

felne su samo za pozeraj,ne mogu da vozim 18 na kocki za svaki dan,verovatno ce biti neke 17 ili bas nadrkane 16-ice...jeste malo tvrdji,ali podnosljivo posto su mi amorti trenutno na najmeksem setapu,ali mi malo kaci pozadi rub kad potopim gas tako da ovo ne ostaje na kocki sigurno...

a da stavis malo tvrdje zadnje opruge i da ustelujes koni? Mozda bi bilo "podnosljivo" :)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

posle ovog seljanisanja usledili su i odredjeni lomovi jelte..

zimski set stavljen to jutro

5rdo.jpg

ej4f.jpg

51g1.jpg

menjac ostao u brzini,sper blokirao i osovine se raspale...

menjac dole

j9ur.jpg

sta je sve preziveo dosta je i izdrzao mucenik..

oziljci od lomova korpi

q7nd.jpg

spremljen drugi,novo ulje,novi semerinzi,nove biksne za saltalicu

blxp.jpg

prešo 20 km i sjebo i drugi menjac.. ja sam za ginisa :lol:

sad trenutno odmaram jer sam u depresiji zbog mamojebca koji me zlostavlja od nove godine i vraca za sve sto sam mu radio...

kad odmorim za par dana opet menjac dole,pa montiranje treceg menjaca,sex sa sperom i osovinama i tako...nije mi dosadno... :)

u1kg.jpg

Link to post
Share on other sites

tomara druze zato ti i jesi POTENCIJALNI vlasnik e30...

ja ovo nisam pravio za pozeraj vec da se TERA...da sam hteo da ga mazim dodao bih soma-2 na ove pare koliko me kosta za neki 320d e90 i vozio se ko penzioner...ovaj auto mi mami osmeh na licu kad god sednem u njega,a koja je svrha onda voziti ovakav auto ako ga ne vozis ko lud...

to je moje misljenje...

Link to post
Share on other sites

Ako nastavis tako do Beograda ces morati u gepeku da nosis i rezervni menjac :D

vise se ne usudjujem na tako DALEK put.. :D zamisli put od zvezdarske sume do vrcina u prvoj brzini prvog ujutru polu mrtav posle doceka...dobro ziv osta...

Link to post
Share on other sites