e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba da napravis ili kupis line lock..., olaksao bi ti posao archenja i usput sacuvao kvacilo, menjac a pogotovo zadnje kocnice...

Danas sam isao do Qwerty-ja, htedoh da svratim da vidim auto, ali dobro je sto nisam imao vremena... ;)

Link to post
Share on other sites

Lep je auto, i sigurno je steta da ga sjebavas kao na klipu sa NG. Mene isto kad uhvati da ga jajcim, uglavnom ne stajem dok nesto ne sjebem, tako da te apsolutno razumem. Ko ga hebe, popravicemo :D

Link to post
Share on other sites

Branik je pretrpeo ozbiljna sranja tokom zivota pa je nekako sastavljen iz 2 dela ali kao sto se vidi krivo je sastavljen,ali posto nema boljeg morao je on na auto i to je jedina stvar koja me nervira na autu...bice reseno kad natrci dobar original...

Link to post
Share on other sites

Branik je pretrpeo ozbiljna sranja tokom zivota pa je nekako sastavljen iz 2 dela ali kao sto se vidi krivo je sastavljen,ali posto nema boljeg morao je on na auto i to je jedina stvar koja me nervira na autu...bice reseno kad natrci dobar original...

Imam drugar dobar original i to u ovoj boji :P

ako hoces mogu da ga pitam za cenu..inace dobro sredjen auto..

Link to post
Share on other sites

hvala svima,fotke su extra,auto je solidan,sve u svemu ja sam zadovoljan..listam temu od pocetka i prisecam se kakav je bio,kolko se radilo itd i prosto mi tesko da poverujem da je to taj auto kad sad gledam ove taze slike...

Fotke predobre,a i auto... :D Samo da pitam,cemu sluzi ovaj drugi par prekidaca za prozor,jer je kupe...? :lol:

pa i na kupeu se otvaraju zadnji prozori ;)

Link to post
Share on other sites