e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakve ima veze sto je dalek put.....Pa oni dolaze sebi da kupe auto iz hira...nisu dosli po dzak zita da prehrane sitnu i gladnu decu pa da im spusta cenu......

Link to post
Share on other sites

Tacno tako,svi oni kupuju auto iz cistog izdrkavanja...pogotovo ovi arapi sto zovu,osecam da ne znaju sta vise da kupe pa bleje po mobile de. Da nadju nesto zanimljivo...jedan svaba me pita sto prodajem,ja mu kazem vozio bih neki v8,a on mi kaze imam ja u e92 v8 to je sjajan motor...ja reko doo jajaaa,sve se nema..

Link to post
Share on other sites

Ne spustaj cenu, ne bi se oni klackali do Srbije da ih ne greje auto. Vidis i sam koje su cene u Svabiji. I za te ateste ih skini s one stvari. Ja sam jednom najebao s atestima, doduse nisam auto prodavao nego brod. Od tad sta god da prodajem, prodajem po sistemu "as is, where is" pa neka se kupac drka dalje. Koliko sam shvatio, ne gori ti da ga prodas, samo polako i opusteno...Auto je lep, dobar, znas sta prodajes. Naice neki zaljubljenik, polako samo.

Link to post
Share on other sites

zasto uopce prodajes auto? toliko truda vremena,novca ulozeno i da ga na kraju prodas. ne razumijem? ako mislis opet neko auto slagat probaj ovoga ostavit sebi a to drugo polako slagat nije zurba jer vec imas extra auto

Link to post
Share on other sites

Ma pravi se druga uskoro,ova ako ode ode,ako ne blejace u garazi jos 5 godina pa cu je prodam za 10 hahha :lol:

evo malo zvuka za one sto nisu culi..mada opet je uzivo mnogo bolje

sad ce pondom posle ovoga 2 soma ...hahaha

Link to post
Share on other sites

imao sam opet mali incident sa ivicnjakom :) ,sjebo spojler,tocak i viljusku

20140219122531.jpg

20140219133906.jpg

pa opet druga viljuska,izmenjao kugle i malo pretrcao borbete jer su se umusavili sacuvaj boze pa se otarasio zimskih tockova..sad opet lici na nesto...

20140225135433.jpg

ostalo jos spojler da se prefarba jer sam ga vec izgrebao pri dnu,al me mrzi opasno da skidam to opet pa ce da saceka neki dan dok se ne iznerviram..

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...