Recommended Posts

I dzekove su mi isekli slepci... Sad moram da kupujem nesto sto sam imao ili ja nekome da skinem pa da ne mogu mirno da spavam jer imam savest za razliku od takvih slepaca bem ih u usta bezobrazna!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvini ali meni je ovo smešno :lol:

znači da se neko posluži tek tako, očigledno delovima koji mu trebaju, jer zašto bi neko skinuo jednu lajsnu koja čak ni ne vredi ništa.

šta bi tek iz kabine uzeo? - plejer i patosnice?!

zlo

Link to post
Share on other sites

i obe maglenke a nista sa strane nije osteceno ne znam uopste kako su ih skinuli... poseckali dzekove i to je to... slepci najobicniji...

Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo poceo da se smejem od muke jer nisam mogao da verujem da je neko te gluposti skinuo sa auta... Al ajde sta ces, ima nas raznih...

Link to post
Share on other sites

i obe maglenke a nista sa strane nije osteceno ne znam uopste kako su ih skinuli... poseckali dzekove i to je to... slepci najobicniji...

DA su slepci verovatno bi ti pokidali sve,ovo je bio iskusan majstor.Hahahaa

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

BUM!!! TRAS!!! ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kako se ovo desilo nije mi jasno, vodu redovno proveravam jer mi termo davac ne radi od kad sam uzeo auto, zamenio sam termo davac medjutim instalacija je od kocke i to tako nije moglo da radi moralo je nesto da se budzi kao i sve na ovom autu ali ja nisam imao zivaca za to i vozio tako... Juce se parkiram u dvoriste i eto ti ga zlo...

Mene sad interesuje da li ja mogu da uzmem hladnjak od 2.5 i da stavim umesto ovoga, znam da je veci ali ja drzace za veci hladnjak i imam na autu nego da li creva mogu na taj hladnjak da se stave sa m40??? Ako moze uzecu taj veci hladnjak jer i onako motor planiram uskoro da menjam...

ag4y.jpg

miy5.jpg

Link to post
Share on other sites

Mnogo je mali, msm uzak, jedva dohvati sa jedne i sa druge strane one kao drzace da ne propadne dole kad je bio na kolima... Moram da proverim to jos jednom... Uzeo sam danas isti ovakav, samo ceo, sutra cu da montiram, to ce valjda da odgovara i na jaci motor...

Link to post
Share on other sites

Stavio drugi hladnjak i dalje dize pritisak i kuva... Dihtung je otisao 100%, ne nameravam da otvaram motor, ne zanima me sta je u njemu, u potrazi sam za drugim...

Link to post
Share on other sites

Ne znam za termostat, meni deluje kao da kruzi voda kroz hladnjak i on je vruc nije bio hladan, otvorio sam cep i cekao da se smiri, skinuo sraf za ispustanje vazduha i kako sam poceo da dolivam vodu tako je poceo opet da izbacuje pa se smiri i opet podivlja, stvarno meni nista tu nije jasno... Stvara veliki pritisak u sistemu, a ulje i vodu nije pomesao, bar se ne pokazuje ulje u vodi a ni na spci za proveru ulja nema vode nego cisto ulje... Neke neciste sile. :lol:

Link to post
Share on other sites

Sta bi tek bilo da nije zamenjeno sve sto je bilo lose pre kupovine :lol: :lol: :lol:

Za par dana idem po m44 i pakujem, nadam se da ce ici bolje nego sto je isao :D A m40 u garazu pored onog m20 iz mat kocke... Jos par motora i kad oteram u staro gvozdje moci cu da pazarim neku solidnu 36-icu 2.0 :lol:

Link to post
Share on other sites