Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff super je...izuva kako izgleda ! Koliko otprilike kosta ovakav ako nije tajna?Pitam jer bi ja uzeo neku lepu kocku

;)

pa tu oko 2 soma ...

vrh :dance3: :e30:

;) e30.gif

Jel mi se ovo cini,ili imas dva prekidaca za sva 4 zmigavca??? Izvini ako gresim... :lol:

hahaha...dobro ti se cini :) a zasto je to stavljeno pojmaaa nemam... nisam ni gledao

Link to post
Share on other sites

;)

stavljeni prstenovi za tablu,kazaljke u crveno...danas da uzmem nove diskove,plocice,creva...da moze da se zaustavi kako treba ...

volan,ovo sto je bilo sivo sad je mat crno...sad mnogo pristojnije izgleda

i takooooo

idemo polako ;)

bice jos slikaaa kad otopli

Link to post
Share on other sites
salebg

Svi pametni ljudi kupuju bmw-a,samo ja pojedo govna i prodade moju kocku.........jbš budalu........

Pa kupi drugu,ja sam prodavao moju da bi kupio drugu,istripovao se da su bolje tuđe,al sva sreća niko nije hteo da je kupi i uskoro kreće re-born!!!

I ja imam 2 prekidača za sva 4,nemoj da vadiš možda ubaciš nešto pa će ti zahvaliti prekidač.

Link to post
Share on other sites

Pa kupi drugu,ja sam prodavao moju da bi kupio drugu,istripovao se da su bolje tuđe,al sva sreća niko nije hteo da je kupi i uskoro kreće re-born!!!

I ja imam 2 prekidača za sva 4,nemoj da vadiš možda ubaciš nešto pa će ti zahvaliti prekidač.

Razmišljam o e36....nisam pametan :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

hvala ...

kocka do kocke kockica... pravi auto za finu voznjicu :D

zamenjeni diskovi i plocice danas ;)

a za tu onu peticu vise nemam snage da se raspravljam stvarno ... dance3.gif

nzm dal sam napisao negde kocka ima el podizace,el siber,ABS...i dosta mu je :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...