Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam na bivsem e36 2.5 koji je na slikama na nekoj strani ovde, imao isti ovakav plinski uredjaj. to nije bilo normalno koliko je taj automobil malo trosio. po gradu u nekoj normalnoj voznji, potrosnja je silazila i do 10 litara. tad sam non stop putovao nis- budva. do budve ne potrosi ni 40 litara. stvarno sam bio prezadovoljan. e sad ovde javljam kad ga udenem. a vucem se kao prebijen. kocka stoji na dizalicama vec 4 dana. kisovito je vreme. ne radi se , a i praznici. bice valjda do utorka gotovo sve.

Link to post
Share on other sites

ja sam na bivsem e36 2.5 koji je na slikama na nekoj strani ovde, imao isti ovakav plinski uredjaj. to nije bilo normalno koliko je taj automobil malo trosio. po gradu u nekoj normalnoj voznji, potrosnja je silazila i do 10 litara. tad sam non stop putovao nis- budva. do budve ne potrosi ni 40 litara. stvarno sam bio prezadovoljan. e sad ovde javljam kad ga udenem. a vucem se kao prebijen. kocka stoji na dizalicama vec 4 dana. kisovito je vreme. ne radi se , a i praznici. bice valjda do utorka gotovo sve.

Brate kod mene obrni okreni od 14 do 17 l/100km. I na 320i, 328ia, sad i na 525ia. Nece manje po gradu ili ja neznam.

Link to post
Share on other sites

Ma kod mene isto kao sto kaze Leon, 18l po gradu,m50b25 zavoli sekvent...

I kod burazera litra manje, m50b20...

Tvojih 10l je manje i od potrosnje benzina po gradu, za taj motor...a navodno plin ide potrosnja 10-15% vise... Nekako tu nema logike :-)

Link to post
Share on other sites

ja sam pre tog e36 2.5 imao e36 2.0. e taj 2.0 mi je torsio 25 litra po gradu, blago receno haos. i to nisam mogo nikako da ustelujem , jer je to bio neki sekvent OSKAR. a na ovom 2.5 sam imo AC-stag 300, taj nije trosio nista. i sad imam taj AC-stag 300. na ovom bisem motoru koji je bio u kocki m20b25, isto nije trosio max-13 ili 14 litara po gradu. i to gas u patos. e sad ne znam dali je to do uredjaja ili...

Link to post
Share on other sites

ja montirao plin. sakrio sam sve sto je moglo da se sakrije, tako da je motor koliko toliko ostao cist od kablaze... ali ako se nesto pokvari, nedaj boze, rasklapanje opasno mora da bude...potrosnja plina je negde oko 13 litara...super. odlicno. jedini je problem sto nemam mesta da natakarim neko kuciste za filter za vazduh. a ovi k&n filteri su mi bezveze...

DSC_0235.jpg

free screen capture software

DSC_0236.jpg

imagen

DSC_0237.jpg

screenshot windows

DSC_0239.jpg

image hosting 5mb

DSC_0241.jpg

image host

:e30:

Link to post
Share on other sites

Zasto si busio vezni lim, sto nisi sakrio prikljucak?

Link to post
Share on other sites

dizne su ispod grane a isparivac je ispod leve grede, pored servo pumpe. sve je to super, samo je malo napravljena paukoma mreza ispod usisne grane. ali to je radjeno radi estetike.funkcionalnost dolazi u drugi plan

Link to post
Share on other sites

Mom drugaru e36 m52b20 ne spusta 18l mesovito,decko je ugradio landirenzo pitaj k... koliko star i sta da ocekuje... Meni e34 m50b20 sa stag 300 11-12l mesovito nije presao.. normalnom voznjom. Znaci sve je do uredjaja,ti raspali zavoli,landirenzo,tartarini koji su izmenjali 15 vozila za 10 godina ne piju vodu

Link to post
Share on other sites

pa taj stag 300, po meni najbolji uredjaj za neke male pare. ja sam prezadovoljan, uvek bio sa njim. veoma bitna stvar je da dizne budu ustelovane kako treba. i jos ako neko ume da podesi mapu i ostale gluposti, koje ja neznam da radim, onda bude sve 1/1. meni auto ne trosi nista. jos kad bi uspeo neko kuciste filtera da umuvam, bilo bi extra. sad ga vozim bez filtera, samo cevka. od protokomera do fara. sta ce mu filter koj moj

Link to post
Share on other sites