e36 325i M-paket 205hp


Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala svima puno :)bice svega-sredjivanju nikad kraja uvek ima nesto novo da se doda i sredi :D Bmw je 1992 god e36 325 24 ventila sa 205 konja uskoro cu da ga cipujem na 220 konja :)ceo je m-paket sedista od bmw e46 sa kadicama, ima sper diferencijal, tempomat, imao je felne bmw moto sport 18-ice a sad ima felne od bmw e60 17-ice, bord komp :)sto bi rekli nema sta nema :D i ide ko zmija :)

Link to post
Share on other sites

remus a :) e ljudi jedno pitanje, da li je zvuk isti na 320 323 325 i 328i sa fabrickim loncima ? ili ima razlike

Remus, remus :D ima razlike :) moj drug vozi 320 e36 i mnogo je manje bucnije od 325 :) inacce ja imam ceo remus od motora do izduvne grane i mogu slobodno da kazem da je dosta bucan :) svi su odesevljeni zvukom :) kada prodjem pored neka kola koja imaju alarm obavetno ga upalim :D

Link to post
Share on other sites

Kako znas da ima 205konja?jel merena snaga negde

jeste merena mu je snaga i cipovn je... taj auto je bio kod mog druga koje je mehanicar i on ga je cipovao kod jednog decka koji se inace bavi time i mehanikom (iskljucivo bmw radi) a u skorije vreme cu da ga cipujem na 220 konja

Link to post
Share on other sites