e30 335i WARSTEINER DTM_look


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neznam sta mu smeta plin,izgubi malo snage ali nista strasno a duplo jeftinije. Ja sam se preporodio sa sekventom,vozim bez da mi se trese noga na gasu i buljenja u ekonomer... Meni je veca glupost voziti bmw sa 4 cilindra i jos na benzin..e to je besmisleno!

Link to post
Share on other sites

Ne mora da izgubi na snazi, ako je sekvent, moze da se namesti da na 4-5000rpm automatski predje na benzin, i problem resen..

Ja sam tako namestio na IS-u..., nize je bolje vukao na plin, a gore je gubio dah, posle 5000 je razvlacio, na tim obrtajima smo ga namestili da prebacuje i sve 5+, nema da secne, stucne, osecaj je kao da dobije malo vetra u ledja...

Link to post
Share on other sites

ma ovo ekstra izgleda :D a jesu li detalji od folije ili je farban ?

auto je beo,sve ostalo je folija :)

Neznam sta mu smeta plin,izgubi malo snage ali nista strasno a duplo jeftinije. Ja sam se preporodio sa sekventom,vozim bez da mi se trese noga na gasu i buljenja u ekonomer... Meni je veca glupost voziti bmw sa 4 cilindra i jos na benzin..e to je besmisleno!

plin je spas za sve nas laugh.gif

Ne mora da izgubi na snazi, ako je sekvent, moze da se namesti da na 4-5000rpm automatski predje na benzin, i problem resen..

Ja sam tako namestio na IS-u..., nize je bolje vukao na plin, a gore je gubio dah, posle 5000 je razvlacio, na tim obrtajima smo ga namestili da prebacuje i sve 5+, nema da secne, stucne, osecaj je kao da dobije malo vetra u ledja...

ma jebes ti to kad ti prebacuje na benzin,to onda nije to to ...sve se to lepo namesti da radi i da ide :) al dobro svako ima neku svoju racunicu jbg ;)

Samo ti vozi na plin i uzivaj,pusti ove trkace :)

pa naravno :)

postoji razlika izmedju v10 i w10...

jesam ja jedini koji se vozi na plin a samo je malo jeftinije ili ima jos nekog a da mu nije duplo jeftinije...

permutovao sam jbg, evo da se ispravim V10 :D

ako mislis na to sto je plin 90 i + dinara... vratice se plin na istu cenu i opet ce biti duplo

Evo ja, samo sto meni nit' je duplo jeftnije nit' je malo jeftinije, nego oko 30% na primer...

jbg trenutno je tako,nazalost ...

Zbog tako male razlike je steta skrnaviti auto .

ma samo neka se tera e30.gif

Link to post
Share on other sites

Plin je vrh za neke stvari. Kad vozim laganica, kad putujem, plin tu nema zamenu. Na otvorenom prosek 10 litra plina je smesno, pogotovo kad predjes ~2-3000 kilometara za 10-tak dana, znas kako se oseti razlika u dzepu.

Link to post
Share on other sites

Ma usteda je svakako.. Meni na otvorenom pri voznji 90-100km/h trosi 8,5 plina,benzina mislim da ne ide ispod 8... Grad 13-14l plina normalne voznje,do sada mi nije presao 14.... Tu je i sa benzinom,mozda ima razlike ali je banalna,neprimetna. Naravno ne racunam predjenu kilometrazu na benzinu. Dok mi je sa obicnim plinom isao i do 40l :)

Link to post
Share on other sites

nema motora bez dizela...

U pravu si, ali kad su u pitanju traktori i kamioni...

Stari automobili sa dizel motorima su zahvlani, nije skupo odrzavanje i ne trose mnogo, ali cuju se kao krunjac za kukuruz...

Ovi noviji automobili sa dizel motorima su ok, ne cuju se kao i benzinci, idu odlicno ali zato im je odrzavanje ne daj Boze, jedna dizna 300e pumpa 500 do 1000e

Link to post
Share on other sites

onda moram i vodonik :) a kuka se podrazumeva,pa nisam lud da vozim bez kuke i neko da me isavija na semaforu :)

Pola kompleksasa sto kenjaju za plin bi vozili i na sapurine samo da moze...

Link to post
Share on other sites