Pozdrav! e30 318is


Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

yoNeXj.jpg

w5r5bd.jpg

evqoP2.jpg

sdg9Rw.jpg

2VVaZU.jpg

Malo se radilo danas, promenjena creva za gorivo (kod razvodnika za brizgaljke), promenjeni dihtunzi na usisnoj grani (izmedju i kod bloka motora). Ostalo mi da kupim neko malo crevce koje ide od tog razvodnika dizni pa nazad u onaj leptir usis... jos nisam skapirao cemu to sluzi a jos i ne radi :D Posto sam morao samo da promenim creva za gorivo kapiram da je to moglo i lakse, al kad sam vec skinuo gornji deo grane reko da promenim i dihtunge, a onda i da ocistim malo... Posto sam samouk strucnjaci ce oprostiti na izrazima i opisima koje koristim :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Kolko su diskovi i jesu od kocke

Onaj crni spojler-kacket na krovu na crvenoj kcki jel pravljeno sta kako itd zanima me.

Evo ovako, Diskovi prednji ventilirajuci - textar 5200; Prednje plocice - 3400; Diskovi zadnji 3800; Zadnje plocice TRW - 2200... Al dobio sam neki popust tako da dodaj desetak posto na sve...

Spojler tj "fairing" sam pravio za krovni nosac. Mislim da mi je toliko parce pleksiglasa bilo oko 2500din, ali sam morao sam da oblikujem ubodnom testerom (nikakva posebna filozofija) i nosaci od celicnih lajsni... Inace stvarno sluzi svrsi...Eto nadam se da sam ti pomogao. :dance3:

Link to post
Share on other sites