Pozdrav! e30 318is


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

img0644.jpg

evo i boja felni..

Imam pitanje za clanove, za par dana mi stize nov predjni IS lip u prajmu, pa da cujem vase ideje za farbanje, dal da ide u crnu ili u boju auta? Da uzmemo u obzir boju felni i crni spojler na gepeku? :e30:

Link to post
Share on other sites

Prijatna i lepa boja felni. Da li si ih sam sredjivao ili si platio sredjivanje?

Sad sam zapazio da si ih prethodno dao na peskarenje, reci mi kako si zadovoljan sad kad je posao zavrsen, farbom? Jel je ispalo lepo ili ima neravnina, rupica od peska?

I ako mozes da mi kazes gde si ih peskario i kakve su cene... Hvala

Link to post
Share on other sites

Peskiranje sam radio na kraju visnjicke, mislim da je to karaburma i kostalo me 6e po felni. Farbanje sam radio sam, napunili su mi sprejeve u boji po zelji i zadovoljan sam... al kada bih opet radio mislim da bih nosio farbaru jer je previse zajebancije za 20-30 evra ili kolko bi vec uzeo farbar za ruke.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Svakako mora dole, cekam samo da ofarbam lip pa da vidim koliko... mozda i distance. Razmisljam da stavim coilovere ali ne bih one ebay varijante tako da cu verovatno neke sportske opruge i cvrsce amorte. Ali sa felnama sam potpuno zadovoljan!!!

img1555.jpg

Link to post
Share on other sites

Inace nazad sam zamenio kocnice komplet, napred nisam jos posto su u iznenadjujuce dobrom stanju, malo je kais poceo da se cuje tako da ce to ovih dana da se menja... od estetike treba da menjam maglenke, providne migavce, da postavim spojler pozadi i ovaj lip napred... Sve je tu samo da nadjem vremena. A za dalje cemo videti...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Je li grmi il se zemlja trese,

Je l' sam svuko gumu miselinku,

il sam felnu po falcu zagrebo?

Niti grmi nit' se zemlja trese,

Nit sam svuko gumu miselinku

Vec sam karter na kamen navuko.

Ulje curi ko sa cesme voda,

gluvo doba nigde da se doda,

Jutrom trci novi karter juri,

Lupaj srafi dok god ulje curi.

Kao i svaki srbin u muci pisem epsku poeziju :D Ukratko sinocna desavanja... Danas kupljen nov karter i sitnice koje uz to idu, naravno i ulje da se zameni...

https://instagram.com/p/58AUYYPqkl/?taken-by=miljkovic1n

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...