Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle vožnje stanem,npr na semaforu, kad počne potrošnja da se penje,7,1l pa onako do 10l i dok nekrenem raste,a kazaljka je na 0

Link to post
Share on other sites

Zar nije kad vozilo stoji u mestu, a radi, kazaljka za potrosnju na maksimumu? Tad trosi gorivo, a ne prelazi ni metar?

Послато са Lenovo A916 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

:thumbsup: Dobro i kažeš,više ni negledam.Ista se ustali posle nekog vremena,pa svaki put kad resetujem onda ide - šeta gore dole dok se ne ustali.Sve je ok,

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Juče montirani čepovi - skinute klapne,grejači zamenjeni,i jedna dizna mi je bacala više goriva nego što treba pa je i ona zamenjena.

cepovi.jpg

sidanje-c.jpg

usisna.jpg

montirani-c.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala,napisao sam gore, čepovi 22 eur i kupio sam ih preko ebay, majstor za ruke je uzeo 3500 din,pošto imamo zajedničke prijatelje.Dizna me je najviše koštala.Inače za sve sam dao 200 eur.A to je namešteno u Sirigu,jedno mesto pored N.Sada.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

lepo izgleda auto i ima jako lepu opremu. nzm samo sta je ispala tolika zabuna oko merenja potrosnje...prosecnu potrosnju pokazuje skazaljka na inst tabli, a na bordu ti pokazuje prosecnu potrosnju, i posle reseta normalno je da pokaze vecu potrosnju od optimalne, dok ne predjes neku kilometrazu da se on sabere i oduzme :) ja glasam samo za neku lepu 18.icu i to je to

Link to post
Share on other sites

U pravu si, sve je ok malo me je bila zbunila iz početka, a što se tiče 18-ca imao je ///M felne, i super su mu stojale,ali sad nema kajanja.Možda jednog dana bude imao ponovo ko zna.

Link to post
Share on other sites