e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

Stavljene table...konacno,resenje iz poreske Sabac-ravno 15 dana cekao

zx spectrum 32

nisam pratio temu,da ti na vreme preporucim coveka iz sapca,resava se prevod za 2 dana,sve

ja skoro prevodio neki kombi isto mi rekli da cu cekati 15 dana na poresku,kad ono medjutim,covek resi taj dan,sutradan kod mene u rukama

Link to post
Share on other sites
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za dnevnik,ispran sistem,promenjen antifriz na -38,nova pumpa i termostat,visko proveren...cekamo jos gume,druge felne i ako big da malo ptesetvije po Europi

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Lm,zamenjeni termostati i antifriz,up date softvera,ubacene nove mape i legle nove xenon sijalice.Stizu i nove gume sa felnama.<br />

9c9ffcf3482645a7cd0a4569a46a9e16.jpgd98e5fe9a8a8003f3bcc064056b9f9ed.jpg93e5df2c25a2e762df8385955446fa3f.jpg i onda se pretvorio u ovo...f19e5482c83c8577da212d8d658ecd4c.jpg[emoji14] <br />

<br />

zx spectrum 32

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Juce proverene dizne i sve je u najboljem mogucem redu,wynns secerna vodica je odradila odlican posao.Danas put NS a potom It.Ukupan put ce biti blizu 5000 km.Javljam utiske.Leone ako me tvoje mape odvedu u tunguziji ti i sts ima da me spasavate:)

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Juce proverene dizne i sve je u najboljem mogucem redu,wynns secerna vodica je odradila odlican posao.Danas put NS a potom It.Ukupan put ce biti blizu 5000 km.Javljam utiske.Leone ako me tvoje mape odvedu u tunguziji ti i sts ima da me spasavate:)

zx spectrum 32

Videcemo u taj deo Evrope nisam zalazio. Ako te nesto zbuni, ti skreni desno kog Albukerkija i pitaj nekoga za put...
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mape rade, mada ima novih puteva koji nisu uopste uneti. Sto se kvaliteta goriva tice potvrdjuje se ono sto sam i ranije znao da je ed na mol pumpi u NS ocajan,slovenci ubedljivo najkvalitetnije gorivo imaju

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Vratio se sa puta od 3200 km,jos uvek sumiram utiske. Iznecu ovde sta mislim o Milisavu a ujedno da ne otvaram novu temu napisacu kracu reportazu sa puta kroz Italiju

Link to post
Share on other sites

Da se plahnemo posle puta...auto mi nikada nije bio strokaviji.Treba mu jedan detailing-radim to u hobby varijanti.Valjda cu odraditi dok temperature ne padnu ispod 15 stepeni766066494719fa8a84b102087ca96e5c.jpg

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Posle 8000 km,ponovo menjan pk kais,na starom fali jedno rebro,opet stavljen dyco.Sve provereno ali se ne zna sta je dovelo do ovoga.Pretpostavka da je kais bio lis.Pratimo pa cemo videti.Inace u servis sam svratio samo da mi pogledaju diskove i decko pregleda ceo auto,za pohvalu i nadje ovo.

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites