e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nasao sam letnje 225 60 15 i ozbiljno razmisljam da ostanem na celicnoj i ovoj dimenziji, alu 16 -ca vs alu 17-ca tj.225 55 16 vs 235 45 17 je 300 din u ceni, 8800-9050 din dok je 15-ca 7600

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Vreme je za nove diskove,prvo cemo zadnje a plocice na sve 4 osovine.Dilema je bilo, verovatno ce biti delphi,razlog drug mi je direktor pa garantuje za kvalitet,inace jedan brembo je skuplji od para delphi ...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Za dnevnik na 242 i kusur hiljada, obradjeni prednji diskovi i stavljene nove DELPHI plocice, pozadi novi diskovi i plocice Deelphi i novi paknovi.Sve uradjeno u Hunter servisu na L.Steni. Ostalo jos da zamenim kociono ulje.Zadnji diskovi paknovi su bili katastrofac112e02c40d2fd9dcd15d437b1af4ed3.jpge5836f156c0d828cf80fee59080893c7.jpg1311750f25b5e4c4fdee24129428a68b.jpg8ea3daa6456c3fdc5e3484fce14a2c7d.jpg195866d1301e1bea5b8312d3b552d5c3.jpg

Ruke i usluga su bile 5000 din a delovi 11000

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas sam sedeo u f11,oprema slicna kao kod mene,definitivno odlican.Dozivljaj u e60 mi je trla baba lam ali u f seriji se definitvno oseca taj bmw duh

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sledeca stavka su amorti,majstori kazu da ovi jos mogu ali uvrteo sam sebi u glavu...majstori kazu da su pogace dobre, uglavnom trazim saschs - 12000 din kom sa odbojnim gumama, btw vvazdusni jastuci novi su u DE oko 105 eur/kom a kod nas 24000 din. Uglavnom u ovoj godini bice veliko zatezanje bora i sredjivanje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mozes da testiras amortizere, (ako se ne varam, servis Novakovic, pored Nis auta, odnosno Vese elektricara- mozda moze i negde drugde, ali ja sam ovamo to radio). Lepo dobijes rezultat i vidis da li su za zamenu, ako vec deluju ok.

Link to post
Share on other sites

Mozes da testiras amortizere, (ako se ne varam, servis Novakovic, pored Nis auta, odnosno Vese elektricara- mozda moze i negde drugde, ali ja sam ovamo to radio). Lepo dobijes rezultat i vidis da li su za zamenu, ako vec deluju ok.

Koliko kosta ta provera amorta, ako je identicna kao i cena zamene idem na zamenu

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Rade ti proveru trapa celog za dzabe. Ja sam isao dva puta. Sto kaze Toma, imaju bas uredjaje za proveru trapa.

Link to post
Share on other sites

Pričam o proveri amortizera.....Provera amortizera se radi na specijalnoj mašini koju nema svako i koja košta xxx evra. Što bi neko trošio resurse i svoje vreme besplatno?

Mada, i obična provera trapa je normalno da se naplati, osim ako na istom mestu i ne menjaš te iste delove trapa.

Link to post
Share on other sites

Xxxx evra. A ti sto kenjaju da treba sve besplatno da se pregleda, voleo bih da vidim njih da li bi to radili besplatno svakom ko naidje jer mu dosadno. Ljudi zive od tog posla, mnogo para uloze, da bi bili sluge? Tesko prijatelju, svaki alat kosta, pocevsi od dijagnostike, preko dizalice stubne, svakog kljuca, kompresora, pistolja, pajsera, da ne pominjem namenske alate za svaki model ... Znam to jer sam to sve licno kupio od svojih novaca i zaradio iste sam. Dobra radionica sa alatom prelazi cifru od 30.000e lagano. Plus remont istih ili zamena jer se svakom radilo za dzabe

Link to post
Share on other sites

Gde kupiti original Sachs amortizere u Srbiji? Gledam sajt navode da su distributeri Gazela i Kit komerc sa kojima a pogotovo ovim drugim nemam bas lepo iskustvo

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Proverio, po mojoj sasiji idu ojacani i oni su oko 23000 din/kom a standard su 12000 din/kom,ovo je cena za saschs

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Vracen ketnji set i sada lici na auto,montirana sava uhp 235 45 17, 8500 din / kom sa balansom i montazomf42cc99a7cd93cda2876294f16b5b426.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites