Jel vredi cemu e23 745i?


Recommended Posts

Od majkine rodjene sestre muz tj teca mi daje na poklon e23 745i dali vredi cemu preko da se proda gledao sam po mobile.de ima jedan 30k i nesto?

Inace postavicu slike,auto stoji na betonu 15 i kusur godina,gume su skinute sa njega i ubacene unutra i stoji na klocnama,video sam da pozadi u gepeku ima neku vaser vagicu kao rece mi teca da je to neka nivelacija,i i kod suvozaca imaju komande za muziku i moze da se pomera u bilo koji polozaj,ovo pisem posto ne znam koja je oprema,a ne zna ni teca.

Link to post
Share on other sites

Jeste 15 mozda i vise negde od 99 godine stoji,nebo plava boja,probila je korozija na par mesta nista opasno,oko motora enterijera sve stoji u top stanju ovako vizuelno e sad dal je zapekao nemam pojma,verovatno su alnaser pumpe altenator u kvaru (pretpostavljam)

Link to post
Share on other sites

Imas proces paljenja tog motora sada, sve se mora proveriti pre startovanja ako nije paljen 15 god. A kocnice su najjace, verovatno ces morati da ga izvlacis iz garaze jer u 90% slucajeva zapeknu nenormalno

Sto je najjace auto ne stoji u garazi nego na maloj betnskoj ploci iza kuce i tu je ugasen pre 15-ak godina.

Link to post
Share on other sites

Ukoliko je original po brojiu sasije ja sam ti OZBILJAN kupac.....posalji mi tvoj broj

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

ta bi sa tim slikama ? :)

Link to post
Share on other sites