Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bila malo dobrodoslica, a rodjaci :D

M3 od Rajkovica vrhunski auto. Pitaj ga da ga slikas da vidimo, vidim ga ponekad na ulici da stoji. Inace nije to estoril blue, nego neka teget boja. Estoril blue je kao Dzonijev

Link to post
Share on other sites

Sta sve podrazumavate pod M paketom?

Koliko ja znam, sportska dodatna oprema za e36 je bila:

- volan (za moje godiste kozni trokraki sa airbag-om)

- sportska sedista (koja pritom nisu sedista iz M3)

- M SPORT oslanjanje

Za branike i lajsne ne znam, ono sto znam je da '91. M3 nije izasao. Takodje, branici i lajsne su M-optic a ne M-paket. Ili ja gresim jer vezujem M sa performansama.

pa ovo o cemu ti pricas je onda m technic, o tome i govorim,ali nisi u pravu, izlazili su iz fabrike sa 'm paketom'

i nista sto je fabricka oprema nije aftermarket, iako nije kupljen sa tom 'opremom'

nema nikakve zavisti, samo te ispravljamo

jos da skontamo sta je m technic paket a sta m auto i na konju smo

Sent from my iPhone using Tapatalk

upravo to,ali necu da se raspravljam

Link to post
Share on other sites

i da ti razresim misteriju u e36 postoji fabricki m sportpaket i m suspension,da ne pricas ono sto ne znas

To smo resili, samo sto '91. nije postojalo ovo prvo za e36.

@vlada-t jasno mi je sad, moja greska. Po vinu ima M sport package, M aero package i M sport suspension (mozda ima jos nesto, ne znam vise).

Link to post
Share on other sites

Ili je neko ukrstao klot sa brojevima nekog koji je imao ///M aero,sport suspendion :D kod nas je sve moguce...

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Sta ste napali coveka kao muve govnare??

@stunter daj taj vin da vidimo tog fabrickog e36 u M paketu a da pritom nije individual bas me zanima jer stvarno nisam imao taj podatak da se e36 pravio u m paketu osim 325is za Usa trziste

Link to post
Share on other sites

Stvarno ste svi pametni u pm. Decko ima 22 god i naravno da se ne razume niti treba da se razume u sve kao vi BMW strucnjaci.Ako ne zelite da mu objasnite nema potrebe ni za pametovanjem. To je moje skromno misljenje.

Link to post
Share on other sites