DangaraBMW

BMW e46 316i daily

Recommended Posts

Mislim da ti je to jako pametan potez, evo posle 600km nocne voznje sa halogenim farovima sam skontao da cim dodjem kuci ubacujem xenone jer ovo je zivo mucenje

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Ništa bez xenona. Kad sednem posle mog auta da vozim tatin koji nema xenon osećam se slepo. Nikad više auto bez xenona. :)

Ja evo na godisnjem na odmoru vozio nocu dugo oslepeo tj vidim al nije to to. Uzmem tastov auto do prodavnice navece njemu samo desni far radi na autu koji je xenon bukvalno sam vise video nego sa moja dva... tolko o tome. Cim dodjem u NS idu xenon farovi bez razmisljanja

Brz oporavak drug!

Kesnoni jesu dobri, ali za ime Boga nemojte ih ugradjivati bez projektora :)

Ja sam batalio xenone. kupio sam ac balaste tj set 35w za 30e i 3x sam vracao i na kraju odustao od njih. Prvi put mi poceo dimiti balast i crko nakon 15min. Drugi put zamenili taj balast i poceo da treperi tj sijalica i batalio sam to a ne daje mi se 80e za xenone....

Ja samo oem farove sa balastima nameravam da ugradim. 150e mi set a kineska varijanta projektora i balasta izadje 95e. A svi znamo ne gori nista bolje od kineskog ksenona haha

4 minutes ago, NikNS said:

Ja samo oem farove sa balastima nameravam da ugradim. 150e mi set a kineska varijanta projektora i balasta izadje 95e. A svi znamo ne gori nista bolje od kineskog ksenona haha

Ja na e36 imam "kineske" (doduse malo kvalitetnije) i kopije morimoto projektore, i sta znam, zadovoljan sam. Bas lepo svetle, tacnije ne primetim neku razliku u odnosu na fabricke (uzeo sam istu "toplinu" svetla).

Verujem da i medju kinezima ima razlike ... Rade mi vec punih 5+ godina ... 

Evo polako krecem estetiku na mom jer sam mehaniku zavrsio i idem ka ovom izgledu. Bas mi se svidja sto je ovako ispao tvoj prefacelift jer onih faceliftova ima malo more ovi postaju bas retki. Autic ti je bombonica.

Hvala svima 😉

Juce nasao i ono sto mi je nedostajalo da kompletiram m-tech 2 paket..OEM pragovi i OEM lip na gepeku 😉

IMG-20190831-202318.jpg

IMG-20190831-201838.jpg

...pa da se sve to lijepo pripremi i ofarba i da se montira 😉