Marence

E46 325Ci

Recommended Posts

Napravih senzore, nisu lepo bili ubodeni...

Evo snimka zvuka, bas je dubok zvuk, ne moze kamera da docara. Prezadovoljan sam. :) 

Kazu da ako skines ch nalepnicu da dodju iz svice i prebiju vlasnika, mora da se vidi pedigre

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kazu i da stamparije ne mogu da stignu da nastampaju te nalepnice, a imas u prodaji i CH tablice 15-20e.

Hahahaha skinucu, i ove okvire, clean look da bude, najlepse, nego eto nikako da se iscimam, mrzi me kad je ovako lose vreme... 🤣🤣🤣

Ovako stoje stvari kod mene po tom pitanju:

B88-F1-EE2-69-B9-4-F06-8-F56-17-F08-C875

Ne znam kako bi izgledalo skroz bez okvira, mozda lepse...

Edited by Nismo

Na to sam mislio, okvir bez natpisa... 

Gde naci originalni cep za ekspanzionu posudu? Zvao sam bmw line, nemaju... 

Ako si raspolozen za polovan cimni neki otpad. Ako bi nov, cimni Deltu. Cimni ih svakako, znaju nekad prijatno da iznenade s cenom.

Ovako stoje stvari kod mene po tom pitanju:
B88-F1-EE2-69-B9-4-F06-8-F56-17-F08-C875-B40.jpg
Ne znam kako bi izgledalo skroz bez okvira, mozda lepse...
Jos nemas led svetla tablice sa aliexpesa

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Momci, imam jedan neobican problem...

Zamenio sam hladnjak jer mi se prejebao onaj sraf za ispustanje tecnosti pri dnu, zamenio sam cep za ekspanzionu posudu jer je bio polomljen, onaj donji deo je bio falio, prva gumica gde ide... Posle toga je poceo auto da mi pravi vakuum u gornjem crevu sto ide u hladnjak kada se ohladi. Lepo je ozracen, temp ne prelazi 96c niti pada ispod 88c, termostat je dobar, ne duje creva, najnormalniji pritisak, imam grejanje, ne fali antifriz u boci, na odgovarajucem nivou kada se ohladi ali uvek mi napravi vakuum kada se ohladi i spljosti se crevo, donje je ok. Isto se desava i kada ne stegnem cep, znaci labavog ga ostavim. 

Narucio sam original cep iz Radulovica, da budem siguran da nije do toga, ali mi je cudno jer i kada ne stegnem do kraja cep, on napravi vakuum. 

Primetio sam da mi malo curka tecnost na onom donjem crevu iz hladnjaka sto ide u termostat, na izlazu iz hladnjaka mi curka. Da li to moze da bude uzrok? Kada sam kupio auto nije se to desavalo ali je cep bio prejeban u donjem delu kao sto rekoh... 

Resio sam problem zamenivsi cep, usrani fals delovi jbg. 

Krenulo lepo vreme pa lickanje, skinuo sam plastike stubova da prelepim platno posto su se odlepili na sva mesta, bice sanirano.

Screenshot-20190219-133521-Gallery.jpg